Безцінна та допомога, що надана вчасно

Хто хоч раз робив добру справу, брав участь у благодійних акціях і бачив очі дітей, повні хвилювання, щастя, вдячності й надії, той завжди відчуває неймовірну й ні з чим незрівнянну радість. Саме такою радістю переповнюються серця засновника благодійного фонду «МіСт» імені Михайла Савенка (http://bf-mist.org.ua) Дмитра Савенка та президента фонду Сергія Ісаєнка, коли вони, разом із волонтерами та небайдужими людьми долучаються до гарних справ і роблять життя своїх підшефних кращим. Ось і цього разу Сергій Миколайович завітав до своїх найменших підшефних з дитячого садочка «Світлячок» не з порожніми руками, а з подарунками.

 

– Ми щиро дякуємо благодійному фонду за вже восьмирічну системну підтримку та допомогу «Світлячку», – каже завідувач дитсадка Наталя Лозінська. – У наш нелегкий час, коли все більше людей та дітей потребують турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти тих, хто здатен сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є. Це наші давні друзі, представники благодійного фонду “МіСт” ім. Михайла Савенка. Саме завдяки їхній підтримці протягом грудня-січня заклад дошкільної освіти №17 «Світлячок» отримав обіцяні подарунки. Це вкрай необхідні для дітей групи притулку та усього закладу речі: 20 степ-платформ для організації фізкультурно-оздоровчої роботи, сучасний потужний пилосмок та лінійка з трьох спеціальних кухонних професійних столів з нержавіючого металу на харчоблок. Дуже приємно жити і співпрацювати з такими людьми, які настільки душею вболівають за долі й здоров’я наших дошкільнят, та які, допомагаючи, завжди ретельно вивчають проблеми й потреби нашого закладу.

Наталя Іванівна подякувала президенту благодійного фонду за щиру підтримку і відзначила, що “МіСт” постійно проводить моніторинг закладу і завжди оперативно відгукується на вирішення проблем, які тут виникають.

– А по-іншому й бути не може, – долучається до розмови Сергій Ісаєнко. – Ми робимо добрі справи вже вісім років, і не лише на свята чи задля якихось політичних дивідендів. Нам цього не потрібно. У житті завжди є можливість принести радість людям, особливо коли йде мова про дітей. Найголовніше – не забувати про те, що будь-яка посильна, необхідна допомога, надана вчасно, – безцінна. Ці дні для нас знакові – бо саме 4 лютого мало б виповнитись 82 роки Михайлу Михайловичу Савенку, на честь і вшанування пам’яті якого його син Дмитро створив наш благодійний фонд, залишивши жити таким чином ім’я свого батька в добрих справах фонду. Приємно, що команда наших однодумців, волонтерів з кожним роком поповнюється. Ось і цього разу, при придбанні необхідного обладнання (на загальну суму 13,5 тисячі гривень – ред.) для «Світлячка», нас підтримали небайдужі українці Любомир Колісник, Олексій Дронніков, співробітники компаній «Експомобіле», «Експографіка». Я впевнений, що саме така благодійність, направлена під чітко визначені нагальні потреби закладів є наразі максимально зрозумілою, прозорою та затребуваною як благодійниками, так і нашими підшефними.

А їх, хлопчиків та дівчаток, під опікою благодійного фонду «МіСт» перебуває 2500 з 15 дитячих та інтернатних закладів Хмельниччини. І не важливо, скільки ти коштів вкладаєш у благодійність, найголовніше те, що ти даруєш дітям частинку своєї душі й серця. Бо як зазначив античний філософ Демокріт: «Малі послуги, що надаються вчасно, є найбільшими благодіяннями для тих, хто їх отримує».

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар