ЗНАЛИ, ЩО НЕ ПІДВЕДЕ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Трагічну звістку з лінії фронту про загибель 36-річного односельця отримали жителі Староушицької громади. 2 липня обірвалося життя відважного воїна Володимира Миколайовича ТКАЧЕНКА. Мужньо виконуючи військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, стрілець-снайпер загинув поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганщини внаслідок ворожого танкового обстрілу.

До повномасштабного російського вторгнення Володимир був будівельником, проводив ремонти, якийсь час працював на сонячній електростанції, що на Кам’янеччині.

Звістка про повномасштабну війну, кажуть староушиччани, застала чоловіка на Закарпатті, куди він поїхав на роботу. Там Володимир Ткаченко і був мобілізований до війська.

Як згадують про нього військові побратими, на Володимира завжди можна було покластися, знали, що не підведе, будь-якої миті прийде на підмогу. Відповідальність і сумління – це йому притаманні риси.

У Старій Ушиці в бійця залишилося двоє маленьких доньок.

«Це ще одна непоправна втрата для нас усіх. Староушицька громада висловлює щирі співчуття батькам, рідним, друзям і побратимам загиблого захисника… Розділяємо разом із вами біль втрати, сумуємо разом з вами. У шані схиляємо голови перед безсмертним подвигом нашого Героя!» – зазначили в селищній раді.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар