Люди залишилися без води

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вода, доступ до неї – це постійний головний біль жителів села Довжок. Як ми вже раніше писали, мешканці вулиць Партизанська, Рози Люксембург, Джерельної та Піонерської страждають від постійних перебоїв з водопостачанням.

Ось і цього разу до нашої редакції зателефонували мешканці Довжка з надією, що до їхньої проблеми місцева влада прислухається і забезпечить населення водою, а не лише обіцянками та порожніми відписками, як це вже триває роками.
Води в оселях не стало з минулої неділі. Люди змушені у таку спеку (хто з бідонами, а хто з відрами) долати близько кілометра, аби дістатися до «Мінвод», щоб втамувати спрагу. У багатьох із них є маленькі діти, є й пенсіонери, які не в змозі осилити такі відстані. Люди вже по горло ситі від обіцянок сільської влади і не хочуть та й не можуть чекати більше. Бо як не двигун, котрий качає воду, виходить з ладу від перенавантаження, то водонапірна башта не витримує…
За словами голови Довжоцької сільської ради Руслана Рябого, від високого тиску пошкодилася труба у водонапірній башті, яку ще називають вежею Рожновського. Але її вже замовили в Тернополі. Руслан Петрович завірив, що до кінця тижня проблема з водопостачанням буде вирішена. А тим часом ситуація з водогоном перебуває під його контролем. Також голова зазначив, що водогін переданий в оренду фермерському господарству «Левада», яке очолює М.В. Богданов, ще в 2008 році. Відтоді сільська рада може тільки опосередковано впливати на роботу цього водогону і відповідно на забезпечення водою мешканців села.
А допоки роками визначаються кому належить водогін і хто має його ремонтувати, місцеві жителі залишаються в заручниках. Сподіваємось, що найближчого часу координація дій та співпраця між селянами, Довжоцькою сільською радою і власником фермерського господарства буде узгоджуватися, що сприятиме вирішенню цього болючого питання. Тим більше, що реформи, пов’язані з децентралізацією, відкривають чудові можливості для фінансування різноманітних проектів щодо гідного утримання комунального господарства.
Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.
P.S.: Коли матеріал був підготовлений до друку, нам зателефонували мешканці Довжка й повідомили, що водопостачання відновили.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар