Україна залишиться на плаву

Люди здавна вірили у передбачення. Тож не дивно, що і тепер, разом із приходом нового року, ми теж намагаємося дізнатися, які ж зміни нас очікуватимуть. Ось що невтомні провидці віщують на 2019 рік.

Відомий у світі британський екстрасенс Гамільтон-Паркер радить людству готуватися до серйозних випробувань. У Північній Кореї відбудеться переворот, в результаті якого Кім Чен Ин буде скинутий власним народом. Вибухне пандемія грипу, ймовірно, що її започаткує біологічна війна, розгорнута Північною Кореєю або терористичним угрупованням. Є у екстрасенса передбачення і про Україну. Нас можуть звинуватити у незаконному продажу ракет і ядерних технологій. До речі, всі політологи світу міжнародною проблемою номер один цього року називають конфлікт між США і Північною Кореєю. Дехто навіть лякає початком Третьої світової війни. До речі, останню більшість провидців очікували у 2018-му.

А от український провидець — міжнародний астролог вищої категорії Влад Росс — обіцяє відносно спокійний рік. «При всіх випробуваннях, які очікують Україну (необхідність повернення зовнішнього боргу, а також інші економічні проблеми), — прогнозує він, — ми залишимося на плаву і будемо з честю виходити з найскладніших ситуацій». Свій оптимістичний погляд на майбутнє країни Влад Росс пояснює астрологічними особливостями: «Наступний, 2019-й, — це рік Жовтого Кабана, а отже, він пов’язаний з улюбленою українцями свинкою, та ще й колір наш». Провидець вважає, що після президентських виборів в Україні керівник РФ Володимир Путін піде на деякі поступки. Щоправда, вони не будуть стосуватися анексованого Криму і Донбасу. «Росія віддасть Україні моряків, захоплених у ході Азовського конфлікту, і політв’язня Олега Сенцова. Але до виборів змін чекати не варто», — певен Влад Росс.

Відома українська віщунка Світлана Калашник також загалом дає позитивний прогноз для українців. Зокрема, й щодо виборів. «Ми нарешті навчимося розуміти всю важливість вибору, немов зі свідомості людей спаде пелена, — каже Світлана. — Між іншим, і Небо дає кожному українцеві попередження: думайте перед тим, як зробити вибір, а не після». Вона пророкує, що співвітчизників нарешті очікує нагорода за терпіння і працю. Однак, попереджає провидиця, будь-яка нагорода — це теж випробування. Бо вона дається не для розслаблення, а як стимул для подальшого руху до досконалості. Чи витримаємо ми це випробування? Наразі невідомо. Наостанок Світлана Калашник таке радить співвітчизникам: «Впевнено дивіться у майбутнє! Незабаром почнеться період розквіту. Відкиньте геть скептицизм. До весни сонце стане яскравішим, осяє променями темні куточки, і ми зможемо прибрати все те, що заважає рухатися вперед. Ну, а поки займіться своїм внутрішнім станом. Адже становище нашої країни залежить від думок і вчинків кожного жителя».

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар