З МИРУ ПО ЗАПИТАННЮ – МЕРУ НА ЗАВДАННЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

До Дня місцевого самоврядування читачі нашої газети підготували щось на кшталт наказів-запитань новообраній владі Кам’янця-Подільського.
Отож і в наступних номерах нашого часопису ми друкуватимемо народні звернення до керівництва міста. Приєднуйтеся!

  Андрій Ж., 38 р., викладач предмету «Захист Вітчизни»

Нова молода влада має сприяти важливій справі – підняти на гідний рівень військово-патріотичне виховання. До прикладу, ветерани АТО (ООС) готові забирати підлітків з вулиці або «відривати» їх від непомірного спілкування з гаджетами, запропонувавши у вигляді альтернативи регулярні заняття, змагання із військово-спортивних ігор. Тому влада могла би підтримати цей важливий напрямок.

 Наталя К., 37 р., домогосподарка

Якби новоспечена влада, за котру ми віддали голоси, подбала про облаштування міського пляжу для діток з батьками, бо не всі мають можливості везти своїх чад до моря, або дороговартісного дністровського берега з його розвагами.

Павло Ш., 16 р., учень профтехзакладу

Хотів би, щоб для старшокласників і студентів хоча б раз на місяць дискотека в парку відпочинку була безкоштовною – вхід за студентським квитком.

Людмила Г., 49 р., робітниця комунального підприємства

Село Колибаївка нині приєднано до Кам’янець-Подільської ОТГ. Тож сподіваюся, що нова влада завершить асфальтування відрізку наскрізної дороги (Чернівецька – Орининська траса). Михайло Желізник зробив багато в цьому плані, а 300-метровий відрізок йому не дозволили впорядкувати, бо то ніби власність міста. Отож, поставте крапку в цьому питанні.
А ще прохання повпливати на водіїв маршруток №64 і 96 щоби дотримувалися (особливо ввечері) графіку руху.

Сніжана Б., 37 р., методист ДНЗ «Подільський центр ПТО»

У буремні часи ПТО «відійшла» від місцевого бюджету. Тоді ми вийшли на страйк, бо для міста було непосильною ношею платити нам зарплату (не отримували її декілька місяців).
Наш заклад – унікальний: готує висококваліфікованих фахівців у всіх галузях економіки міста і регіону. Отож, місцевій владі варто звернути увагу на навчальний осередок з підготовки робітничих кадрів, котрі, власне, формують сучасну економіку. Тим паче сьогодні – в складний, пандемічний час. Адже робітничими руками будується наше майбутнє.

Денис Г., 37 р., журналіст

Мене хвилює питання черг біля виконкому. Виявляється, натовп (яка вже там дистанція!) очікує, коли вийде оператор, аби записати людей на певний час до певного кабінету, щоби отримати довідку. Народ мерзне, мокне під дощами. А хіба не можна організувати це не по-совковому? Наприклад, дати номер телефону, на котрий можна звернутися з дому, щоб дізнатися, коли можна прийти по довідку, або надіслати цивілізовано смс.

Максим Г., 16 р., учень профтехзакладу

Мрію про молодіжне кафе, де можна дешево пообідати й поспілкуватися з ровесниками під час проведення культурних програм, диспутів…

Вікторія І., 16 р., учениця профтехзакладу

Після навчання хотіла би залишитись на будівництві в Кам’янці-Подільському, та тепер молодим спеціалістам ніхто не надає житла (хоча б кімнату в гуртожитку). Як бути? Невже їхати в чужі світи, щоб заробити на власні квадратні метри?

Ольга М., 16 р., учениця профтехзакладу

Якби в Кам’янці-Подільському при центрі зайнятості створили спеціальне бюро для студентського працевлаштування, бо самотужки не знайти роботи на сезон, вихідні чи на декілька годин щоденно.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар