ВСЕ ОДНО ПРОРВЕМОСЯ!

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

В останній день року в Соледарі загинув майор інженерних військ Аркадій МУЛЯР. Ті, хто добре знав його, просто не могли повірити в це, адже Аркадій Васильович був професійним військовим із величезним бойовим досвідом (ще з 2014 року боронив кордони України на сході).

311 днів майор Муляр провів у місцях активних бойових дій (Миколаївщина, Херсонщина, Бахмутський напрям) без відпустки, без ротацій.

– Він завжди всім, допомагав, – згадує старша донька Ілона, – був таким оптимістом. У батька було неабияке почуття гумору, і це гуртувало навколо нього багато людей, які, власне, ставали його друзями. Адже і в найважчих ситуаціях потрібна людина – душа компанії… Не тільки для рідних, а й для побратимів – це величезна втрата…

Самій Ілоні ж передався татів характер – сильний, мужній, тому продовжила його справу: нині вона та її чоловік служать у лавах ЗСУ, наближаючи таку жадану перемогу.

Утім, війна не лише перевіряє на міцність, а й робить свою звичну чорну справу – достроково забирає у вічність найкращих, тих, кому небайдужа була доля рідної землі, котру нині паплюжить чужинець.

За два дні до трагедії Ілона розмовляла з батьком: «Важкувато, дочко, та ми все одно прорвемося!».

– Батько, – каже 28-річна вйськовослужбовиця, – був і назавжди залишиться для мене Героєм.

Втім, як для всіх нас, бо ж поклав життя своє на вівтар свободи.

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар