ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Китайгородська громада отримала страшну звістку з Донеччини, де 29 серпня загинув командир взводу Закарпатської гірсько-штурмової бригади, наш земляк ЧОРНИЙ Олег Вікторович.

Захисник України народився 17 грудня 1981 р. у с.Вихватнівці Китайгородської територіальної громади. Навчався у Вихватновецькій загальноосвітній школі І-ІІ ст., Китайгородській ЗОШ І-ІІІ ст., а пізніше вступив до Хмельницького університету управління та права.

Під час навчання в університеті Олег Чорний закінчив академію прикордонних військ. З 2004 року по 2017 рік працював головним спеціалістом юридичного відділу фонду соціального страхування у Хмельницькій області.

Після повномасштабного вторгнення російської федерації до України Олег Вікторович не зміг бути осторонь і 12 березня 2022 року пішов добровольцем.

З 5 квітня і до останнього подиху 29 серпня був командиром взводу Закарпатської гірсько-штурмової, боровся за Батьківщину, незалежність та волю.

5 вересня ми прощалися з мужнім воїном, зі справжнім сином України. Вдячні за його відданість, за те, що сплатив найвищу ціну в битві з ворогом – своїм життям, виборюючи цілісність своєї держави та мирне небо для українців.

У цей скорботний час висловлюємо найщиріші співчуття батькам, всім рідним і близьким полеглого Героя. Світла пам’ять про Чорного Олега Вікторовича і вдячність за його подвиг назавжди залишаться у наших серцях.

Вічна пам’ять Захиснику України!

Пресслужба Китайгородської ТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар