ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА КОЖНОГО З НАС

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У пам’яті рідних і близьких Денис ДУБЧАК залишиться назавжди 24-річним. Хоча насправді зробив за цей короткий відрізок життя дуже багато.

Декотрий час був за кордоном і міг би там донині перебувати, намагався побудувати невеликий бізнес, та найголовніше – виріс людиною, котра кожному хотіла допомогти. Правда й справедливість були тією рушійною силою, яка з перших днів агресії з боку ерефії покликала його до війська, щоби відстояти волю для свого народу. На передньому краї і нині знаходиться його батько – глава багатодітної родини, священик і пастор став бійцем ЗСУ в одній з найвідоміших бригад.

«Денис, – як висловився на панахиді військовий капелан, – як справжній патріот не ховався від смертельної небезпеки, втілюючи в нашу реальність одну з головних заповідей Слова Божого, котра стверджує, що вінець любові полягає у тому, щоби покласти власну душу на вівтар Перемоги заради ближнього, заради друзів, побратимів, зрештою за кожного з нас, аби завтра знову розпочався для всіх день, в якому є сонце, мир і можливість щось робити для інших».

Недільного березневого ранку молодого захисника, прикордонника, який загинув на Бахмутському напрямку внаслідок мінометного обстрілу проводжали в останню путь багато людей, які знали його, й ті, з ким хлопець не був знайомий, – і таке єднання просто необхідно нам з вами, якщо мріємо жити на вільній землі.

А ще необхідною умовою цього є величезне бажання таких українців, як Денис Дубчак, не віддати ворогові жодного клаптика Батьківщини, про що влучно сказав один із пасторів: «Україна буде доти, доки є Герої, які платять високу ціну за наше гідне майбутнє».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар