НОВИЙ РІК РОЗПОЧАВСЯ ІЗ ХЛОПЧИКІВ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У новоріччя в Кам’янець-Подільському перинатальному центрі, як і минулого року, народилося двійко козаків. Про це розповів директор медзакладу Олександр Гурський.

– 1 січня, о 5.40, першим на світ у Христини Гузак з Кам’янця-Подільського з’явився хлопчик, вагою 3,400 кг, – каже директор установи Олександр Станіславович. – Цього ж дня, об 11.40, народився ще один малюк в Зінаїди Трофанчук з Мукші Китайгородської. І хоча вага хлопчика дещо менша за попередника – 2,790 кг, однак зріст в українських козачат однаковий – 50 см. Так що в перший день нового року Кам’янеччина привітала з днем народження двох хлопчиків – Матвія і Владислава.

А підсумки 2021-го підбив справжній богатир Мирон, якого народила мешканка Мукші Китайгородської Ірина Янішена-Громико. Він останнім у минулому році 31 грудня з’явився на світ о 15.00, вагою 4 кг 80 гр., зростом 52 см. Всього ж, за словами Олександра Гурського, за 2021 рік лікарі перинатального центру прийняли 930 пологів. Зокрема в грудні народилося 96 малюків: 53 хлопчики та 43 дівчинки.

Надія ЄРМЕНЧУК

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар