ВЕТО ДІЄ. ЗЕМЛЮ ПОВЕРНУЛИ

Автор: | Опубліковано Суспільство 2 коментарі

Цілком виправдано, що позачергова 94 сесія Кам’янець-Подільської міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 26 червня, була присвячена виправлянню «помилок», які депутати здійснили під час попереднього пленарного засідання.

Нагадаємо, тоді народні обранці, розглядаючи земельні питання, прийняли ряд рішень, які викликали несприйняття кам’янецької громади. Вони стосуються виділення землі під гаражі на місці прибудинкових територій. Міський голова Михайло Сімашкевич наклав вето на найбільш резонансні «наслідки» минулої «гаражної» сесії. У результаті голосування жодні ветовані рішення не були підтримані, тож їх відмінили і таким чином інтереси громади були більш-менш враховані.
Більше того, на початку сесії, ще перед голосуванням, до міської ради звернувся голова ради голів ОСББ міста Сергій Гавриленко з вимогами припинити будь-яке виділення землі під гаражне будівництво в житлових кварталах багатоквартирних будинків без загальних зборів мешканців, зобов’язати земельний відділ та земельну комісію дотримуватися правдивих даних про адреси земельних ділянок, що виділяються, перевірити законність раніше виділених земельних ділянок під гаражне будівництво та ліквідувати незаконні дозволи. Навзаєм
очільник ради голів ОСББ зобов’язався через деякий час надати у відповідні підрозділи міської ради плани земельних ділянок усіх 180 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків нашого міста. Йдучи на зустріч побажанням представників ОСББ, міська рада дала доручення відповідним службам розробити програму про закріплення земельних ділянок за ОСББ і управлінськими компаніями (в минулому ЖЕКами) з метою недопущення зловживань при виділенні землі під гаражне будівництво.
Торкнулися також кам’янецькі обранці і світоглядних питань, прийнявши два звернення до центральних органів влади України. В одному – депутати заявили про недопущення переходу на повну дистанційну освіту в закладах освіти України, а в іншому – про недопущення перегляду мовного законодавства.
Потрібно зазначити, що сесія пройшла напружено. Депутати звинувачували один одного в лицемірстві і використанні мандата міського депутата для просування власних бізнес-інтересів шляхом отримання земельних ділянок під гаражне будівництво з подальшою зміною їх цільового призначення під комерцію.
Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Карина
  2. Posted by Иван

Додати коментар