У БОРОТЬБІ ЗІ СТИХІЄЮ НАДВАЖЛИВІ СПІВПРАЦЯ, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА ПІДТРИМКА

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

В останні кілька діб зима нагадала про себе різким зниженням температури, опадами снігу та рвучким вітром, що спричинило складну ситуацію на дорогах нашої громади. Подекуди сніжні перемети унеможливили проїзд у ряд сіл, внаслідок чого вони на деякий час залишилися відрізаними від сполучення з іншими населеними пунктами.

Саме в такі складні моменти надважливі співпраця, взаєморозуміння та підтримка усіх, хто може посприяти у вирішенні проблеми.

Висловлюю слова щирої подяки підприємцям, що ведуть свою господарську діяльність на території Орининської ОТГ: ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Промінь Галичини», СТзОВ «Гарант», ТОВ СП «НІБУЛОН» за надану техніку для розчистки доріг від снігових заметів.

Окремі слова вдячності – голові райдержадміністрації Анатолію Бернашевському, який залучив 48 інженерну бригаду (військова частина А 2738) під керівництвом полковника Олександара Реки, та директору філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» Сергію Богачику  за сприяння військовим у роботі, за те, що не залишилися осторонь катастрофічної ситуації з унеможливленим проїздом до сіл Адамівка, Кізя, Параївка, окремих ділянок місцевих доріг у селі Кадиївці. Дякую військовим, які сумлінно працювали навіть у нічний час.

Ситуація зі складними погодними умовами в черговий раз показала, що завдяки злагодженій роботі та взаємопідтримці можна прийти до результату. Від себе особисто та від імені кожного жителя громади ще раз дякую усім, хто долучився до ліквідації снігових заметів. Це і районне керівництво, підприємці, старости, керівники відділу ЖКГ та комунального підприємства сільської ради. Дякую кожному небайдужому жителю, який не залишився осторонь.

З повагою Іван РОМАНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар