СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКА ГРОМАДА З НОВИМ ГОЛОВОЮ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Слобідсько-Кульчієвецька сільська територіальна комісія на підставі протоколів 22 дільничних виборчих комісій та відповідно до вимог Виборчого кодексу України встановила підсумки голосування в межах єдиного одномандатного виборчого округу з виборів сільського голови.

Результати підсумків голосування встановлено шляхом складання протоколу про результати голосування з виборів Слобідсько-Кульчієвецького сільського  голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі від 02 листопада 2020 року. Відповідно до протоколу  Волощук Юрій Володимирович отримав підтримку 2355 голосів виборців, що становить 47,57%.

На підставі протоколів  про результати голосування з виборів сільського голови та відповідно до вимог  частини першої статті 278, пункту 17 статті 206 Виборчого кодексу України, Слобідсько-Кульчієвецька сільська територіальна виборча комісія постановила:

  1. Визнати Волощука Юрія Володимировича, 15.09.1955 р.н., громадянина України, освіта вища, безпартійного, висунутого шляхом самовисування, працюючого на посаді сільського голови Камянської сільської ради, проживаючого в с. Камянка,  Камянець-Подільського району, Хмельницької області, обраним сільським головою Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради в єдиному одномандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
  2. Здійснити офіційне оприлюднення результатів відповідних місцевих виборів.
Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар