Щастя, достатку і миру вам, земляки!

Яким нестримним швидкоплином мчить час! Дні, місяці, а відтак і роки… А разом зі змінами у часі й просторі змінюються суспільство, країна. Змінюємося й ми. Як же інакше… «Така діалектика життя» – відзначив древній філософ. Що ж, так воно і є. І що особливо прикметно, зміни, які відбулися чи відбуваються, за доброю традицією аналізуєш, зважуєш, проводжаючи Старий і зустрічаючи Новий рік. Так було, так є і так буде.

Отож, чим був знаменний рік, що відходить, для нашого земляка, відомого українського письменника і публіциста, автора багатьох книг-романів, повістей, публікацій у періодичних виданнях Мар’яна Івановича КРАСУЦЬКОГО і які творчі плани в лауреата цілої низки веукраїнських та обласних літературно-мистецьких премій, відзнак на рік новий, 2019-ий? Саме з такими запитаннями редакція «Краю Кам’янецького» звернулася до нього, колишнього очільника нашої газети. Ось що ми почули у відповідь:

  • Рік, що минає, був нелегким для всіх і у всіх сферах нашого співжиття. Затяжна економічна, фінансова та політична криза досі триває, внаслідок чого життя переважної більшості українців залишається не на належному рівні. Маю на увазі не олігархів, ненаситних глитаїв-корупціонерів, господарів награбованих на людських злиднях мільйонів, надійно прихованих в офшорах, а також запопадливих горе-можновладців, котрі лиш те й роблять, що обіцяють пересічному українцеві заможне, європейське життя-буття, часом майже нічого не зробивши за майже три десятки років, аби змінити ситуацію. А для чого те їм? У них і без цього все гаразд. Єдине, чого прагнуть: знову перемогти на виборах – президентських і парламентських, продовжувати грабувати, руйнувати країну. Триває безробіття, катастрофічно зростають тарифи на комунальні послуги, ціни на життєво необхідне – продукти харчування, медикаменти тощо. А на сході України – війна, гинуть люди, падають у смертоносному вогні міста і села, не працюють фабрики, заводи, шахти. До речі, саме про це моя нова книга-повість «Грози над териконами». У ній – розповідь про трагедію Донбасу і водночас про героїзм і мужність тих, хто грудьми став на його захист. А ще – палка віра в добро, справедливість, у торжество перемоги Добра над Злом. Повість ця видрукована також у письменницькому часописі «Дзвін» (№7), в інших виданнях.

У році, що минає, мав цілу низку творчих зустрічей. Як письменник, зустрічався і продовжуватиму зустрічатися з читачами – студентами, школярами, поціновувачами літератури, українського слова. Підготував збірку оповідань та новел про наше сьогодення, низку літературних статей. Є й інші задуми. Як їх реалізувати? Справа за фінансами…

Зустрічаючи Новий 2019-й рік, хочу побажати усім моїм землякам-кам’янчанам, усім українцям достатку, миру, терпіння й мудрості під час виборів, які не за горами. Не помиліться і цього разу. Зробіть вірний вибір. Від цього залежатиме ваша подальша доля й доля України.

З Новим роком! Сійся-родися…

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар