ПРО СПОРТКОМПЛЕКС ПАМ’ЯТАЮТЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

16 серпня в пресцентрі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся брифінг, присвячений долі спортивного комплексу, який уже протягом тривалого часу планується звести на проспекті Грушевського, біля міського стадіону ім. Тонкочеєва. Історія ще непобудованого, як сказано в документації, приміщення фізкультурно-оздоровчого призначення розпочалася давно. У 2018 році міська рада 7 скликання дала дозвіл на будівництво на території міського стадіону житлових багатоквартирних будинків, але за умови, що забудовник разом з житлом передасть місту комплекс з сучасними спортивними залами. Проте з часом спортивна громадськість міста забила на сполох: будинки один за одним вводяться в експлуатацію, а обіцяних спортзалів немає. Тому в 2020 році була укладена угода між забудовником, тренерами і тодішніми депутатами, де було чітко прописано метраж і приблизний вигляд будівлі. Адже спортсмени міста прагнули понад усе отримати сучасні зали, де б змогли тренуватись і приймати спортивні змагання в тому числі міжнародного рівня.

Отож, мета зібрання була переконати місто, що, не дивлячись на всі складнощі і війну, яка йде, Кам’янець таки отримає новий спортивний комплекс. Для цього і був запрошений забудовник, голова ЖКБ «Щасливе життя» Віталій Бондар. Віталій Васильович намагався запевнити присутніх, що він не ухиляється від своїх домовленостей і вже розпочав будівництво третьої черги житла, в межах якої і передбачено зведення спорткомплексу. За його словами, побудований цокольний і розпочалось будівництво першого поверху. Розмір будівлі складатиме 1869 кв.м, з яких на спортивні потреби передбачено 1570 кв. м. Проте забудовник все ж таки не виключає того, що можливі затримки з вчасним введенням в експлуатацію будівлі, яка орієнтовно запланована на 4 квартал 2023 року.

Крім того, присутня начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Валентина Анастасова запевнила, що всі документи в порядку, і всі охочі можуть з ними ознайомитись.

Однак у процесі дискусії, яка виникла між виступаючими і присутніми спортсменами та тренерами міста, з’ясувалось, що даний проект є продуктом компромісу між забудовником з одного боку та міською владою і спортсменами з іншого. Головний спортивний зал комплексу владі і громадськості хотілось би мати більший, але довелось задовольнятись меншим, бо можливості забудовника звести таке приміщення обмежені. Отож, замість головної зали 40 на 20 метрів, буде 24 на 18, з вистою стелі в 6 метрів.

Ще одне питання, яке викликало занепокоєння: чи можуть зайві 300 квадратних метрів, які за договором не належать місту, якось вплинути на введення комплексу в експлуатацію? Забудовник запевнив, що ці метри йтимуть окремо і ніяк не завадять цілісності та функціональності спортивних залів, які комерційне підприємство планує передати для проведення внутрішніх робіт міській раді після введення в експлуатацію всього будинку.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар