НОВІ ЗАСТУПНИКИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

28 квітня голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Олександр Анур’єв провів кадрові зміни і призначив своїм першим заступником Петра МОСЕНДЗА, а заступником – Юрія ЗАВАЛЬНЮКА.

Петро Петрович Мосендз народився 11 квітня 1969 р в с.Врублівці. Трудову діяльність розпочав у 1988 р. з агронома-овочівника в колгоспі «Дружба». Далі з 1990 р. була служба в правоохоронних органах. У його послужному списку – посада міліціонера патрульно-постової служби Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції, служба в карному розшуку, ВПОЗ УБОЗ, посада начальника відділення податкової міліції Кам’янець-Подільської ОДПІ, начальника Кам’янець-Подільського, Садгірського та Шепетівського райвідділів міліції, начальник а УБОЗ УМ ВСУ у Хмельницькій області.

У квітні 2013 р. звільнився з органів внутрішніх справ України за вислугою років. З цього ж року по березень 2020 р. працював у корпорації «Сварог Вест Груп» у відділі охорони.

З квітня по листопад 2020 року обіймав посаду заступника голови Кам’янець-Подільської районної ради.

Здобув фах агронома в Заліщицькому радгоспі-технікумі. Має вищу освіту. Навчався у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутішніх справ України, спеціальність – «Правознавство».

Юрій Анатолійович Завальнюк народився 6 травня 1983 року в Клинини Волочиського району. Перше місце своєї трудової біографії пов’язав із СГК «Летава», що на Чемеровеччині, де з 2004 року працював пасічником. З 2008 року був завскладом в ПП «Аграрна компанія 2004» та по сумісництву в ПП «Агропром» Волочиського району.

У грудні 2013 перейшов на державну службу в Чемеровецьку районну державну адміністрацію. Розпочинав із завідувача сектору і пройшов кар’єрний ріст до голови Чемеровецької РДА (28.09.2020 – 11.03.2021).

Має вищу освіту. Закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет (2006 р., спеціальність – «Агрономія») та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2019 р. спеціальність – «Публічне управління та адміністрування»).

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар