ПОХОРОНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Головною метою запровадження 17 березня по всій країні суворих карантинних заходів є обемеження пересування та скупчення людей. Таким чином українська влада намагається завадити поширенню коронавірусної інфекції – і хворі, і здорові повинні сидіти вдома. Але є така сумна подія у житті, коли рідні обов’язково мусять збиратися разом. Мається на увазі смерть близької людини і прощання з нею. Як же у такому випадку бути, і чи зазнали змін в умовах карантину дії, пов’язані з похованням, дізнавалися наші кореспонденти.

 Заходи, направлені на боротьбу з коронавірусом, не могли не позначитись на сфері ритуальних послуг Кам’янця-Подільського.

У КП «Спецкомунтранс», яке займається похованнями у місті, повідомили, що тепер на похорон виїжджає тільки один автобус з труною. У ньому регулярно проводять прибирання та дезінфекцію. Додатковий автобус для тих, хто хоче попрощатись з покійним на кладовищі, на час карантину відмінили. Люди можуть скористатись власним автотранспортом.

Вартість похоронних послуг у місті залишилась незмінною. Стосовно поминальних обідів, то в установі нам повідомили, що не відповідають за подальші дії. Все залежить від родичів померлого. Тут тільки залишається покладатись на відповідальність містян.

Немає на даний час і якихось особливих інструкцій щодо поховання померлих від коронавірусу. За словами комунальників, кількість померлих у місті за останній період не збільшилась, навпаки, порівняно з осінньо-зимовим періодом, навіть дещо зменшилась. У середньому за добу в Кам’янці-Подільському помирає 1-3 людини.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар