ГИНУТЬ НАЙКРАЩІ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Минулого тижня Кам’янець-Подільський знову сколихнула сумна новина. 7 січня під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув 28-річний Герой, захисник України Олександр ЛОГВІН.

Часто можна почути таку думку, що на війну росія посилає своїх найгірших представників людського роду, натомість з українського боку гинуть найкращі, цвіт нації. Це міркування цілком стосується Олександра Логвіна. Воїн походить з інтелігентної родини викладачів Кам’янець-Подільського національного університету і мав продовжити династію Баженових і Задорожнюків. У виші працюють його мати, вітчим і бабуся, а дідусь Лев Баженов був відомий в Україні історик і краєзнавець. Життєвий шлях Олександра також пов’язаний з університетом. Спочатку закінчив Кам’янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій, потім була економічна спеціальність в К-ПНУ. А коли розпочалась повномасштабна війна з рашистами, Олександр вже був на останньому курсі аспірантури і готувався захищати дисертацію, планував одружитися і створити свою туристичну фірму.

За словами його знайомих, він добре розбирався в комп’ютерних технологіях і, зокрема, міг створювати сайти та навіть заробляти на цьому. Майстерно водив автомобіль. Активно брав участь в громадському і політичному житті міста. Завжди був душею компанії, мав відмінне почуття гумору і при цьому володів тактом і вродженою вихованістю. Дуже любив собак і тому вже на фронті «удочерив» одну.

Коли розпочалась війна, прийшов до рідних і заявив, що він зробив свідомий вибір захищати країну і не потерпить ніяких заперечень. Хоч Олександр мав певні проблеми зі здоров’ям і міг спокійно залишитись в тилу, вирішив у важку годину стати на захист Батьківщини. Навіть тоді, коли мав можливість працювати у навчальному центрі інструктором, він відмовився. Спочатку планував служити у військах особливого призначення, але не пройшов за станом здоров’я. Відтак став розвідником десантно-штурмових військ. Тобто він весь час був «за нулем» – наводив вогонь наших артилеристів. Воював у Соледарі. Двічі був у дуже складних ситуаціях. На жаль, на третій раз йому не поталанило.

Героя поховали на Алеї Слави.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар