ПОЄДНУЮТЬ СЛУЖІННЯ З ВОЛОНТЕРСТВОМ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Чи не кожен з нас намагається зробити певний внесок у боротьбу проти російсько-фашистських загарбників. Не стоїть осторонь і православна Церква України (ПЦУ).

Нещодавно до Кам’янця-Подільського завітав єпископ Херсонський та Каховський, керуючий Таврійською єпархією ПЦУ (Херсонська та Миколаївська області) Борис.

За словами єпископа, метою поїздки на Кам’янеччину стала волонтерська діяльність.

– Ми намагаємося допомагати Збройним силам України (ЗСУ), теробороні та всім, хто на передовій боронить нашу країну. Миколаїв зараз близький до передової – за декілька десятків кілометрів.

– Яку допомогу надаєте?

– Різну, таку, яка потрібна нашим військовим. Серед всього іншого це можуть бути звичні речі – шкарпетки, білизна, часто харчі. Найкраще – консерви і такі продукти, які можна швидко приготувати в польових умовах. Іноді потрібні каремати, речові мішки тощо. Чим більше наші бійці змінюють позиції, тим більше міняються й потреби. Намагаємося це враховувати.

До того ж, ми проводимо богослужіння у тих парафіях, які уціліли.

– Мова йде про парафії, які знаходяться на підконтрольній Україні території?

– Так, адже сам виїзд туди непростий. По-друге, росіяни часто можуть обстрілювати цю місцину, стріляти по мирному населенню, як, до прикладу, це було в Білозерці. Коли росіяни перевірили у людей документи, дозволили в’їзд, а потім розстріляли цю машину із сім’єю. Був випадок, коли розстріляли машину із кореспондентами, які їхали на Баштанку.

Там вельми складно. Але Збройні сили України воюють – захищають нас, а ми у свою чергу намагаємося їх підтримати.

У Кам’янці-Подільському на заклик парафіян церкви Богоявлення Господнього, що на мікрорайоні по вул. 30 років Перемоги,15, зібрати допомогу армії, відгукнулося багато кам’янчан, а також міська і районна влада. Вантаж для наших вояків зібрано, за що ми дякуємо всім їм. Ми намагатимемося доставити його до наших захисників.

Олег МАЗУРИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар