МИ ВТРАТИЛИ ПАТРІОТА Й СПРАВЖНЬОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

13 червня – скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми попрощалися з нашим Героєм – БЕСЕДИНСЬКИМ Володимиром Миколайовичем. Йому було лише 50…

Наш захисник усе своє життя прожив у селі Жванець, тут закінчив школу. Пізніше навчався в Хотинському технікумі, де здобув професію водія-механіка.

Володимир Миколайович у рідному селі створив сім’ю. Мав дружину, дітей, онуків, та кляті окупанти все зруйнували.
Володимира односельчани знають як працьовитого, доброго, щирого. Він все своє життя віддав роботі, не боявся будь-яких труднощів. Тривалий час працював торговим представником в місті Кам’янець-Подільський.

А коли прийшла біда на рідну землю, зі зброєю у руках став на захист нашої країни. Обірвалося життя мужнього стрільця-санітара 7 червня в селі Вищетарасівка Запорізької області. 22 дні не дожив Володимир Миколайович до свого 51-річчя.

Ще було багато планів, мрій, надій у нашого Героя, та кляті окупанти все знищили… Ми ніколи не пробачимо цього російським зайдам! Ніколи!!! Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Володимира. Це наше спільне горе, адже ми втратили патріота й справжнього захисника України!

Вічна слава та пам’ять Герою України! Герої не вмирають!

Пресслужба Жванецької ТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар