В Італії жінці дали лікарняний із догляду за собакою

В Італії жінка виграла судову справу за право отримати оплачуваний лікарняний, щоби піклуватися про свого собаку. Про це повідомляє ВВС Україна.

У суді жінці, яка є академіком Римського університету, допомагали юристи організації, що захищає тварин LAV. Це перше подібне рішення італійського суду. Суддя постановив, що університет повинен прирівняти причину відсутності жінки на роботі до “серйозних або сімейних причин”. Академік, ім’я якої не називають, узяла два дні, щоб піклуватися про 12-річного англійського сеттера після того, як собаці зробили операцію.

Її адвокати зацитували статю італійського законодавства, за якою люди, які відмовляються допомогти тваринам у муках, можуть бути ув’язнені на один рік та оштрафовані на суму до 10 тисяч євро.

– Це значний крок вперед, який визнає, що тварини, яких тримають не для отримання фінансової вигоди чи використання їхньої працездатності, є фактично членами сім’ї, – заявив Джанлука Фелічетті, президент організації LAV. – Тепер ті, хто опиниться у схожій ситуації, зможуть посилатися на цей важливий прецедент, – додав він.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар