ЗАЛИШИТЬСЯ НАЗАВЖДИ МОЛОДИМ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Живим коридором пошани, який простягнувся на кілометри, проводжала громада Староушиччини, рідні, друзі, знайомі і незнайомі мужнього 33-річного воїна БЛАЖЕЯ Михайла Васильовича, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російського агресора, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Він був молодим, щирим, життєрадісним, мав багато мрій та планів…

Блажей Михайло Васильович народився 13 жовтня 1989 року в смт Стара Ушиця. У 1995 році пішов до Староушицької загальноосвітньої школи в 1-й клас.

Ще з дитячих років захоплювався футболом. В шкільні роки брав участь у футбольних турнірах між закладами освіти. Згодом змагався за місцеву команду «Дністер», ставши її капітаном. Був надзвичайно відданий своїй справі. Брав участь у чемпіонатах громади та у районних змаганнях.

Після школи поступив в Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка на історичний факультет.

Деякий час працював за кордоном.

У 2019 році одружився з Катериною. У їхній сім’ї народився синочок Давид.

З 2020 року пішов працювати водієм-мотористом Староушицької рятувальної станції ДСНС. А вже 20 січня 2023 року підписав контракт і пішов захищати Неньку-Україну.

Служив у 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого – з’єднання Сухопутних військ Збройних Сил України.

Стрілець-помічник гранатометника Михайло БЛАЖЕЙ загинув 15 травня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Масютівка Куп’янського району, що на Харківщині.

У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України, який до останнього подиху був вірним важкому та водночас почесному обов’язку захисника Батьківщини.

Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким. Пам’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях!

Пресслужба Староушицької ТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар