МІСТ ДОБРИХ СПРАВ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Ми збудували черговий МіСт! Цього разу – між Хмельниччиною та Львовом – заради здоров’я дітей. У результаті злагодженої співпраці благодійного фонду «МіСт» ім. Михайла Савенка та львівського медцентру «NOVO» з’явилась можливість зробити дороговартісну МРТ- та КТ-діагностику, ехокардіографію і електроенцефалографію безкоштовно для багатьох вихованців 16 дитячих та соціальних закладів Хмельниччини віком до 18 років, якими опікується наш фонд і які мають гострі та хронічні форми захворювання (для прикладу, вартість МРТ-обстеження трьох відділів хребта дитині коштувало б 6000 грн, а КТ-коронарографія з дослідженням серця – 4 500 грн, додатково контрастне підсилення обійшлося б ще у 1990 грн. Більш повний, розгорнутий перелік можливих обстежень можна знайти на сайті медцентру: www.novo.lviv.ua).

У разі потреби також безкоштовно буде зроблено введення контрасту та садації (наркозу), які іноді бувають необхідними при діагностиці. Враховуючи те, що достатньо багато діточок з наших закладів мають проблеми опорно-рухового апарату та ДЦП, також безкоштовно надаватиметься персональна консультація лікаря-ортопеда. Визначатиме потребу в якісній медичній діагностиці серед своїх підшефних наш фонд. У першу чергу це будуть діти-сироти та діти з неповних родин, або ті, у кого тато з мамою позбавлені батьківських прав. Зараз спільно з керівниками наших підшефних закладів іде напрацювання питань щодо організації всього логістичного процесу з відвідування маленькими пацієнтами львівського медцентру «NOVO».

Між Хмельниччиною і Львовом чимала відстань. Але фаховість спеціалістів «NOVO» та новітнє високоточне обладнання стали саме тими критеріями, які знівелювали кілька сотень кілометрів. Адже ми шукали саме таких близьких за духом однодумців-партнерів і професіоналів. Договір про взаємодію між нашим фондом та медичним центром було підписано 1 липня цього року, і попередньо строк його дії розрахований до 5 років.

Щиро вдячні всьому колективу медцентру на чолі з Наталією Климович та Асоціації Благодійників України( АБУ) в особі президента Олександра Максимчука за підтримку цього спільного благодійного проєкту в рамках доброутворюючої взаємодії між членами АБУ, бо добру, як і добрим справам та доброчинцям, завжди бути.

Сергій ІСАЄНКО, президент БФ «МіСт» ім. М.Савенка.
На фото (зліва направо): Сергій Ісаєнко, Наталія Климович та Олександр Максимчук під час підписання угоди.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар