Ластівці не проти Жванця

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У південно-західній частині Кам’янець-Подільського району, там, де він межує з Буковиною, в мальовничій місцині розкинулася Ластовецька сільська рада. До її складу входять села Збруч, Ісаківці і, власне, самі Ластівці, а мешкає тут близько тисячі жителів. З 2015-го року цю територіальну громаду очолює Тетяна Княгинецька, якій земляки висловили свою довіру, обравши на посаду сільського голови.

– Наразі ми активно працюємо над об’єднанням територіальної громади з центром у с.Жванець, згідно з перспективним планом, – ділиться Тетяна Володимирівна. – Споконвіку ми ходили в аптеку, лікарню та на базар у Жванець, до якого лише декілька кілометрів. Тож питання про центр у якомусь іншому населеному пункті навіть не поставало. Отже, ми пройшли перший етап на шляху злиття громад, провели обговорення в усіх трьох селах – Ластівцях, Збручі, Ісаківцях – і з’ясували думку мешканців. Практично всі вони висловилися «за». Відтак на сесії сільської ради депутати одноголосно прийняли рішення про необхідність об’єднання. Сподіваюся, що в ОТГ нам житиметься краще, адже вже не в області чи районі будуть вирішувати, що для нас важливіше, а робитимемо це ми самі.

Нагадаємо, що йдеться про злиття п’яти громад – Ластовецької, Жванецької, Гринчуцької, Рудської і Сокільської. І якщо жителі перших чотирьох сільрад підтримують ідею об’єднання, то Сокіл поки утримується.

Що ж до скарбнички гарних справ та здобутків, якими збагатилася громада цьогоріч, то сюди можна віднести заміну вікон на металопластикові в Ластовецькій ЗОШ І-ІІ ст. (в рахунок інвестиційної угоди з філією «Кам’янець-Подільська» (с.Привороття) ТОВ СП «НІБУЛОН»), капітальний ремонт даху сільського клубу в Ластівцях (на покрівлі встановлено профлист) та поточний ремонт доріг у громаді.

– Як на мене, цьогоріч зроблено не так уже й багато, бо, як завжди, все впирається в брак коштів, – каже сільський голова. – Проте до кінця року все ж плануємо провести косметичний ремонт Ластовецького сільського клубу та відповідно до інвестиційної угоди збираємося замінити вікна на металопластикові в Збручанській школі.

Якщо ж говорити про попередні роки перебування Тетяни Княгинецької на посаді, то протягом 2015-2016 рр. було повністю замінено вікна на пластикові в приміщенні сільради, ластовецьких клубі, ФАПі, поштовому відділенні, зроблено освітлення центральних вулиць у селах Ластівці, Збруч, Ісаківці, проведено капітальний ремонт даху клубу с.Збруч, встановлено пластикові вікна в збручанській бібліотеці та пластикові вхідні двері в школі цього ж населеного пункту. І звісно, в усіх селах проводилися поточні ремонти доріг.

                                                                                                                                                                                                                                      Наталя КАМІНСЬКА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар