КОРОНАВІРУС ЗМУСИВ РАЙОННУ РАДУ ЗІБРАТИСЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство 1 Коментар

Основною причиною 47 (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської районної ради стало рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про перепрофілювання КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» на надання допомоги і лікування хворих на COVID-19. Відповідно на підготовку закладу потрібні додаткові кошти. За словами в.о. директора КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» Віталія Шевчука уже з понеділка, 31 серпня, на лікування в райлікарню направлено 19 ковідпозитивних.

Отже, понад 700 тис. грн з районного бюджету депутати спрямували на підтримку медичного закладу. Зокрема, 150 тисяч гривень виділили на реконструкцію системи подання кисню у районній лікарні; 49 тисяч – на придбання балонів з киснем; 60 тисяч – на закупівлю товарів і матеріалів для поточного ремонту інфекційного відділення; 8 тисяч – на контейнери для зберігання до утилізації засобів індивідуального захисту; 25 тисяч – на запчастини до медичного автомобільного транспорту; 386 тисяч – на медикаменти і засоби індивідуального захисту; 100 тисяч – на реактиви для проведення ІФА-тестування медичних працівників тощо.

Крім того для перевезення хворих з Орининської районної лікрані №2 до КПН «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» передали автомобільний транспорт.

Депутати також підтримали рішення, яке стосувалося СОVID-19, про виділення з районного бюджету 70 тисяч гривень на ІФА-тестування призовників Кам’янець-Подільському об’єднаному військкомату.

Позитивним моментом цієї сесії стало також і те, що депутати затвердили рішення про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської районної ради». Центр має на меті замінити собою методичний кабінет сектора освіти РДА і виконуватиме його функції. Нагадаємо, це питання виносилося уже на попередній сесії, однак депутати так і не змогли утворити цю установу, а району вона потрібна навіть, до прикладу, для проведення учнівських олімпіад.

Одне питання з порядку денного, яке не набрало для підтримки достатньої кількості голосів, стала пропозиція депутата Миколи Жогана заборонити гральний бізнес на території Кам’янець-Подільського району.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Полина

Додати коментар