ГРОШІ ПОДІЛИЛИ – ПРО СТОЯНКУ І СТАДІОН ПОГОВОРИЛИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

4 серпня відбулася 96 сесія міської ради. На розгляд депутатів було винесено майже дві з половиною сотні питань. Крім традиційних земельних, розглядалися питання медицини, житлово-комунального господарства і спорту.

Міська рада затвердила Програму «Забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет лікарськими засобами». Згідно з нею діабетикам на ліки виділяється 1 млн 108 тис.грн. КНП «Лікувальний діагностично-консультативний центр» отримало близько 279 тис.грн на придбання комп’ютерної техніки. Наступний подарунок у вигляді грошей з міського бюджету отримало комунальне підприємство «Спецкомунтранс» – 300 тис.грн. Транш у розмірі 500 тис.грн дістався і Управлінській компанії КП «Господар». Ще 500 тис.грн депутати передбачили для КП «Міськтепловоденергія» для заміни труб на частині об’їзної дороги по вул Крип’якевича. 440 тис.грн на встановлення трьох дитячих майданчиків по вул. Кулика,4, Данила Галицького,9 і в селищі Смірнова. Також запланували міські обранці на 117 тис.грн придбати пристроїв вимірювання якості повітря і техніки для косіння трави. Компенсація пільг населенню на оплату житлово-комунальних послуг забрала ще 218 тис.грн з міської казни. Депутати передбачили 49 тис. грн на підсилення конструкцій приміщення спортивного залу в ЗОШ №10 і 25 тис.грн – на заміну мереж зовнішнього водовідведення в дитячій хоровій школі.

Каменем спотикання для депутатів стало продовження дії договору оренди землі по вулиці Князів Коріатовичів, 16а, укладеного між міською радою та Хмельницькою обласною організацією всеукраїнської спілки автомобілістів. Спілка захотіла продовжити оренду земельної ділянки під автостоянкою ще на 5 років. Серед депутатів виникла дискусія, а чи доцільно укладати договір на такий термін, оскільки є плани там побудувати сучасну багаторівневу стоянку. Проте якогось консенсусу в цьому питанні міська рада так і не досягла.

Депутати заслухали звіт директора департаменту гуманітарної політики міськради Петра Гаврилюка стосовно здійснення капітального ремонту міського стадіону імені Г.А. Тонкочеєва. Реконструкцію планується закінчити до нового року. Усього на ремонт стадіону цього року передбачено 11 млн 255 тис.грн. Крім оновлення трибун та ігрового поля, передбачено улаштування секторів для метання дисків і молота, штовхання ядра, стрибків у довжину й потрійного стрибка, метання списа, стрибків з жердиною, стрибків у висоту, ями з водою для бігу з перешкодами стипль-чез.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар