ГОЛОСУЄМО – ЗНАЧИТЬ СПОДІВАЄМОСЬ!

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Практично неможливо візуально визначити, хто найактивніше брав участь у голосуванні на цій дільниці. Ось, до прикладу, разом сюди йдуть бабуся із дорослою онучкою.

«Рік тому, – пояснює голова комісії дільниці 68-0516 Оксана Вікентіївна Ткач, – до цієї ж зали прийшло мало не все свідоме населення Колибаївки: люди хотіли висловити свій протест у зв’язку з приєднанням села (а таких дванадцять у районі) до Кам’янець-Подільської ОТГ, та сталося як сталося – сьогодні вони обиратимуть очільника новоствореної громади».

На 12 годину, саме в цей час відбувається наша розмова, проголосував 161 громадянин. Порівняно з першим туром – показники майже такі ж. І хоча на момент закриття дільниці виконало свій обов’язок 572 мешканці села (із 1393 виборців), це, на жаль, загальнодержавне явище. Розчарування у самому процесі, пандемія, введення карантину вихідного дня – це не сприяє пожвавленню бажання робити вибір.

Та якщо бабуся з онукою, незважаючи на далеко неоптимістичний настрій, укидають нині свої бюлетені до урни – не все втрачено. Отож, сподіваймося!

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар