«БРУКІВКА» ЗАКЛИКАЄ ПОШИРЮВАТИ ЇХНЄ ВІДЕО ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вже майже три тижні йде жорстока війна росії проти українського народу.  Організатори Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» в місті зробили медійний проєкт “Війна’22 – Щоденники війни”, де фільмують історії людей, які втратили домівку внаслідок обстрілів, людей, які приїхали в Україну допомагати або ж людей, які своїм прикладом надихають інших працювати, боротися та допомагати армії. Це і прості мешканці, відомі актори театру та кіно, зірки шоубізнесу, волонтери з інших міст і регіонів. Подивитись щоденник можна за наступною інтернет адресою:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLHje4na7h9-LcI6b-3zstSJt_4rzFwDib

Або набрати в ютубі “Війна’22 – Щоденники війни”.

Серед іншого ведучий Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” Георгій Торяник зробив звернення англійською мовою до представників культурної спільноти закордоном:

Також кам’янецькі митці в межах щоденнику створили ряд соціальних роликів, які вже встигли побувати на національному телебаченні та деяких закордонних ЗМІ. Тим не менш вони просять допомогти з їх поширенням, адже головні посили відео: “Закрите небо”, “Допомога один одному” та “Трибунал в Гаазі”:

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар