КАМ’ЯНЕЦЬКА «БАТЬКІВЩИНА» МАЄ НОВОГО КЕРІВНИКА

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» отримала нового очільника. Ним став відомий в місті бізнесмен, меценат Валерій Гаджук. Правда, у зв’язку з реорганізацією місцевих структур партії, що обумовлена новим територіальним поділом, Валерій Іванович поки що тільки виконуючий обов’язки.

Представити нового очільника приїхав голова Хмельницької обласної партійної організації Сергій Яковлєв. У середу, 4 серпня, в одному із конференц-залів готелю «7 Днів» члени міської партійної організації ВО «Батьківщина» зібралися зустрітися і поспілкуватися з Сергієм Володимировичем і Валерієм Івановичем. Приймав же гостей з Хмельницького (окрім голови обласного осередку, приїхав і його перший заступник Олександр Ковальов) і був ведучим партійного зібрання керівник районного осередку політичної партії ВО «Батьківщина» Микола Жоган.

Перед тим, як розповісти про нового керівника і чому саме він гідний очолити партійну організацію в місті, Сергій Яковлєв звернув увагу і на соціально-політичне становище в країні. Підняття тарифів, які болісно вдарять по простих українцях, відкриття ринку землі, що вже привело до значних зловживань стосовно селянських паїв, легалізація грального бізнесу, яка приведе до поширення лудоманії, – ці теми є болючими і важливими для збереження соціального миру та стабільності в Україні. Саме послідовна позиція досвідченого і професійного політика Юлії Тимошенко і ВО «Батьківщина» щодо захисту соціально-економічних інтересів країни і її народу, відбиття зовнішньої агресії та виважений і мудрий підхід з інших питань, на переконання обласного партійця, робить Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» безальтернативною силою на прийдешніх президентських і парламентських виборах.

Представляючи загалу Валерія Гаджука, Сергій Володимирович розповів, що не тільки успішна бізнесова кар’єра і професіоналізм Валерія Івановича, але й вагомі досягнення на ниві благодійності стали тими причинами, котрі визначили вибір його на посаду голови міської організації ВО «Батьківщина».

Найближчим завданням для нового голови Сергій Яковлєв назвав відкриття нової партійної приймальні у центрі міста, аби кожен кам’янчанин чи житель новоутвореного району міг звернутись туди за допомогою чи проконсультуватися з тих чи інших питань.

Опісля перед всією аудиторією головний партієць області підписав розпорядження про призначення головою міської організації Валерія Гаджука.

Зі свого боку Валерій Іванович запевнив, що зробить усе від нього залежне, аби надати нове дихання Кам’янець-Подільському міському осередку партії.

– Боротимусь за людей, за їхні інтереси, залучатиму до партійного будівництва нові кадри та енергійну молодь, підтримуватиму наших воїнів, учителів та лікарів, – підсумував новий очільник кам’янецької «Батьківщини».

Для довідки: Валерій Гаджук народився 7 вересня 1978 року. У 2011 році закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства». Підприємець, директор ТзОВ «Європолімер».

Одружений, виховує сина та дочку.

Член партії ВО «Батьківщина». У 2020 році став депутатом Кам’янець-Подільської міської ради VII скликання.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар