СИТУАЦІЯ СКЛАДНА, АЛЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗА ПЛАНОМ

Автор: | Опубліковано Новини 1 Коментар

На ранок середи 26 серпня у Кам’янці-Подільському зафіксовано 34 хворих на COVID-19. Серед них 6 лікуються стаціонарно в Хмельницькій інфекційній лікарні, 28 – амбулаторно. З початку пандемії у місті від коронавірусу померло 5 осіб. Такі дані озвучили під час прес-конференції представники міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій. За словами керівника штабу, заступника міського голови Василя Сукача, не дивлячись на певний ріст захворюваності, Кам’янець перебуває у «зеленій зоні». З початку пандемії у місті було проведено 5 тисяч ІФА-тестів і 2200 ПРЛ-тестів, зокрема 40 тільки за 25 серпня. При цьому виявлено 182 позитивних результати.

Головним чинником зросту ковід-позитивних у місті стало відділення гемодіалізу (штучної нирки) міської лікарні (16 хворих).

– На жаль, у ситуації з відділенням гемодіалізу не спрацювала координація між областю і містом. Коли було зафіксовано там спалах коронавірусу, ми терміново у вихідні відправили на область 31 забір аналізів, нам їх звідти просто повернули. Ми були вимушені 2 дні чекати, аби їх зробити, і то тільки половину, інші робили у приватних структурах за рахунок міського бюджету, таким чином втратили час для залагодження ситуації, – зазначив заступник мера.

Також Василь Олександрович відзвітував про діяльність робочих груп, які перевіряють об’єкти господарювання міста стосовно додержання протиепідемічних заходів. Протягом 19-25 серпня здійснено 56 перевірок: з них закладів вищої і середньої освіти 28, об’єктів торгівлі харчовими товарами (окрім ринків) 7, об’єктів торгівлі нехарчовими товарами 20 і 1 заклад громадського харчування. Складено 2 адмінпротоколи.

Начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк розповів, що станом на 26 серпня у місті з пневмоніями лікується 10 осіб.

Що стосується навчально-виховних закладів, то хворих на COVID-19 було виявлено у школі №15 і дитячому садку №12. Наразі там проведена дезінфекція, й у цих закладах за останній тиждень не зафіксовано нових випадків захворювань. За інформацією начальника міського управління освіти і науки Сергія Мельника. Оскільки у школі проведено дезінфекцію, то першого вересня вона працюватиме в штатному режимі. Як і всі загальноосвітні навчальні заклади відповідно до рекомендацій МОЗу та Міносвіти.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Ольга

Додати коментар