«РЕПУБЛІКА-2020» ВІДБУДЕТЬСЯ

Автор: | Опубліковано Дозвілля 3 коментарі

Цього року фестиваль кардинально змінює формат свого проведення. Місце залишається усталеним – Стара фортеця. На 5 локаціях історичної пам’ятки розгорнуться основні події, однак подивитись на них можна буде тільки через інтернет – онлайн. Доступ на глядацький майданчик буде обмежений. Хоча і тут організатори, а це Андрій Зоін, Катерина Рай, Сергій Ніжинський та Аліна Олійник, не так категоричні: є надія, що до часу початку «Республіки» (захід планується провести 25-27 вересня) карантин послаблять, і можна буде купити квитки на улюблених виконавців.

Тому перегляд «Республіки» через всесвітню мережу організатори вирішили зробити фішкою фестивалю. По-перше, завдяки підтримці Українського культурного фонду він безкоштовний, хоча ще остаточно не вибрано канал, завдяки якому трансляція буде здійснюватися. Про це буде повідомлено пізніше на сайті фестивалю. По-друге, планується широко застосовувати доповнену, віртуальну реальність, за створення якої активно взялася київська X-Platform, залучаючи до її створення митців з різних галузей і жанрів. Крім безпосередньо онлайн перегляду, готується інтерактивна платформа, за допомогою якої можна буде потрапити за куліси, заглянути до гримерки тощо. А ще – уже за символічну плату – обрати персонального аватара і слідувати за улюбленим артистом. За словами Катерини Рай і Сергія Ніжинського, представників X-Platform, завдання, яке перед ними постало, є викликом, що вимагає нових рішень.

Як зазначив один з організаторів Андрій Зоін, у online-фестивалі є і свої переваги. У ньому зможуть взяти участь більше молодих невідомих гуртів. Загалом формат онлайн, за його словами, відтепер буде постійно супроводжувати «Республіку» незалежно від епідеміологічної ситуації. Крім Кам’янця-Подільського, діятимуть 10 локацій в інших містах України і 4 із-за кордону, адже не всі артисти зможуть приїхати. Серед відомих очікуються «Жадан і Собаки» – ска-панк проєкт – і переможець українського Євробачення електрофольк-гурт «Gо_A» – разом планується 5 номінантів українського Євробачення.

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Денис
  2. Posted by Виталий
  3. Posted by Тимур

Додати коментар