Кам’янець покаже українське молодіжне кіно (програма І кінофестивалю “Бруківка”)

Автор: | Опубліковано Культура Немає коментарів

Програма заходів на кінофестивалі «БРУКІВКА»

18 листопада

Готель «7 Днів», вул. Соборна, 4

Локація №1. Великий конференц-зал №1

  10:00 – Відкриття кінофестивалю «БРУКІВКА». Знайомство з журі та організаторами.

10:10 – Показ І-го блоку конкурсних робіт з міст Чернівці, Львів, Рівне, Миколаїв, Харків, Київ, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чортків, Вінниця, Слов’янськ, Прилуки, Маріуполь та Кам’янець-Подільський.

  • Триллер «Victor» – режисер Бурдейний Микола.
  • Драма «Пошуки» – режисер Підгайний Олексій.
  • Анімаційний фільм «Як одягалася ялинка» – режисер Боднар Сергій.
  • Драма «Вечеря» режисер Брилінський Денис.
  • Драма «Нескінченний квест» – режисери Анна Бондаренко та Аліса Кузнецова.
  • Комедія «Абонент» – режисери Оксана Артеменко та Марина Артеменко.
  • Комедія «Бабло» – режисер Володимир Мазуренок.
  • Триллер «Сусіди» – режисер Крива Марія Ярославівна.
  • Жахи «Не дивись у вікно» – режисер Бурдейний Микола.
  • Історичний фільм «Шлях козака» – режисер Філатов Твeрдислав.

 

Члени журі: Юрій Ковальов, Павло Лі, Дмитро Кубряк, Ольга Новікова, Сергій Житніковський, Анна Корж.

11:30 – Спілкування з режисером Юрієм Ковальовим (м. Одеса), відомим за такими проектами як: «Сторожова Застава», «Мудаки. Арабески», «Останній лист», проект «Україно, goodbye!», «Пиріг».

12:00 – Майстер-клас “Різниця та особливості роботи над кіновиробництвом та на телебачені” від Антоніни Кшановської, сценариста проектів на СТБ, Stone Village Production та магістра New York Film Academy.

12:45 – Показ ІІ-го блоку конкурсних робіт.

  • Драма «Говори зі мною» – режисер Лесик Катерина.
  • Драма «Єдиний шанс» – режисер Кузнецова Аліса, Бондаренко Анна та Бондаренко Артем.
  • Анімаційний фільм «Звірі» – режисер Ясінчук Тетяна.
  • Комедія «Не менше 50 кг» – режисер Артеменко Марина.
  • Драма «Спокута» – режисер Бакум Володимир Вікторович.
  • Триллер «Милосердя» – режисер Кормич Лев.
  • Драма «Ейфорія» – режисери Семенюк София та Мамедов Рустам.
  • Драма «Blind Love» – режисер Чорний Денис.
  • Комедія «Бюджет сім’ї Чапленків» – режисер Малий Анатолій.
  • Притча «Зсередини» – режисер Биков Олександр.
  • Анімаційна соціальна реклама «Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени» (поза конкурсом) – Андранік Берберян та Андрій Лідаговський.

 

14:15 – спілкування з українським кіноактором Павлом Лі, відомим за такими проектами як «Правило бою», «Тіні незабутих предків», «Штольня» та «SELFIEPARTY».

14:45 – Майстер-клас із дизайнером по костюмам Антоніною Белінською, відомою за такими проектами, як календар «Щирі», серіал «Мажор», дизайн костюмів для українського кіно та телесеріалів.

15:30 – Показ кращих коротких метрів Одеського Міжнародного Кінофестивалю, спілкування з режисером Анною Корж, куратором документальної програми «Сучасного українського кіно»  (СУК), переможницею багатьох Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалів.

17:15 – Майстер-клас із постановником трюків, режисером та актором Сергієм Житніковським, відомим за роботою над фільмом «Правило бою» та кліпами відомим українським виконавцям.

17:45 – Нагородження фіналістів кінофестивалю «БРУКІВКА»

18:00 – Показ кращих стрічок Маріупольського міжнародного кінофестивалю «КиТИ» («Кіно і ТИ»).

19:00 – спілкування з режисерами та акторами Дніпра, Харкова, Маріуполя та Віременії:

  • Ольга Новікова (м. Маріуполь) – менеджер шоу-бізнесу, PR менеджер, директор Міжнародного фестивалю «Кіно і ТИ», куратор дитячих кінофестивалів «Чілдрен кінофест» та «Єднання і толерантність» в Маріуполі, член журі МКФ «Золоте курча» (м. Київ), менеджер проектів «CINEMAHAL, керівник та продюсер телешколи «В кадрі», топ-менеджер міжнародного телепроекту «Міжнародні дитячі новини WADADA news for kids Ukraine».
  • Артем Баркудр (Єреван, Вірменія) – режисер, сценарист, режисер монтажу, продюсер, лауреат міжнародних кінофестивалів, фільм «Обійми мене міцно» відзначений як «Кращий вірменський професійний фільм» на фестивалі «CANCANOFIYEREVAN» в Єревані.
  • Наталія Огородня (м. Дніпро) – продюсер МКФ «Кіно і ТИ», сценарист та режисер. Автор та ведуча телепередач та документальних фільмів на обласному та всеукраїнському рівні.
  • Михайло Озеров (м. Харків) – актор театру та кіно, режисер кіно, лауреат міжнародних кінофестивалів, відомий акторськими роботами в телесеріалі «Нюхач 3», «Вікно життя 2», художньому фільмі «Позитивний Бандерас». Працював над кліпами для Сергія Бабкіна, Ігора Талькова, Олександра Кутикова та інших.20:30 – прем’єри документальних стрічок від кам’янецьких режисерів:
  • «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
  • «Непідкорені» – режисер Стойкова Яна;
  • «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.
21:15 – Показ стрічок позаконкурсної програми.

Драма «Мати» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович

Документальний фільм «Як тебе не любити» режисер Бігун В’ячеслав Степанович

Анімаційний фільм «Монолог з Лінсі Аддаріо» – режисер Сашко Даниленко

Мелодрама «Особливі, бо закохані в життя» – режисер Касап Валентина

Документальний фільм «Останній солдат» – режисер Бігун В’ячеслав

Комедія «Charlie Chaplin and the ecology of Ukraineрежисер Павук Марія

Комедія «Крутецька дорога» режисер Бистрих Володимир

22:00 – Урочисте закриття кінофестивалю “БРУКІВКА”.

Локація №2. Караоке-клуб «Music Hall»:

19:00 – Виступ гурту «BEKINGEM».

19:45 – Ексклюзивна прем’єра кліпів «Відпусти» та «Забери» від гурту «BEKINGEM».

20:15 – Виступ гурту «Експансія» з музичними каверами на всесвітньовідомі кіно хіти.

Важлива інформація

        – усі бажаючі відвідати наш кінофестиваль з інших міст та областей/знайти житло на період заходу – пишіть на адресу AndriyZayets@outlook.com і з Вами зв’яжиться волонтер.

 

 

Додати коментар