У Кам’янці з’явилося сучасне лікування серцево-судинних захворювань

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

В місті розпочало роботу відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії від Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Розташувалося воно в кардіологічному відділенні міської лікарні на вул. Матросова і оснащене за останнім словом прогресу в галузі охорони здоров’я. Тепер кам’янчани  зможуть зцілювати свої серцево-судинні хвороби за допомогою сучасного ангіографа. Послуги на новітньому обладнанні надаватимуться на безоплатній основі. Про подію повідомляє прес-центр міської ради.

– З 1990 року ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні країни з’являлися такі заклади. На сьогодні це – 49 кардіохірургічний центр в Україні. В 32-х із них виконуються операції на відкритому серці, – зазначив на відкритті директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України Василь Лазоришинець. – Обласна програма боротьби з серцево-судинними захворюваннями є однією із найпрогресивніших. Якщо при інфаркті міокарда смертність в Україні складає 14%, то в Хмельницькій області – 7%. Коли в Києві – 19% при наявності більш, ніж п’яти кардіохірургічних центрів.
Необхідність у відкритті такого відділення зумовлена кількістю серцево-судинних захворювань, які посідають перше місце серед причин смертності в усьому світі. Тільки в Україні майже 70% населення помирає від хвороб серця. Це – 400 тис. громадян у рік.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар