ГОРІХОВА НАСТОЯНКА КОРИСНА НЕ ВСІМ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Чи є протипоказання до застосування горіхової настоянки? Зокрема, чи можна її вживати за тромбофлебіту?

Як і більшість препаратів і засобів нетрадиційної медицини, спиртова настоянка волоських горіхів теж має протипоказання. Вона може спричинити алергію, тому вживати її треба обережно, стежачи за реакцією організму. Якщо помітите лущення шкіри або безпричинне дертя в роті – треба припинити вживання настоянки й звернутися до лікаря. Можливе несприйняття організмом певних компонентів горіхової настоянки.

Також не слід її вживати за гіпотиреозу, бо в молочних горіхах міститься багато йоду. А надмірність його зашкодить хворій щитоподібній залозі.
Не варто вживати настоянку й у разі захворювань печінки, під час загострення хвороб підшлункової залози та за підвищеного зсідання крові, в тому числі й за тромбофлебіту, а також вагітним і під час годування грудним молоком.

Компреси не рекомендують робити за варикозного розширення вен, у разі загострення шкірних захворювань, екземи чи псоріазу. І, звісно, дітям до 12 років.

Також важливо дотримуватися дози, яку призначить лікар. У разі її перевищення можуть виникнути головний біль, нудота, блювота, порушення сну.

Перш ніж використовувати настоянку на волоських горіхах, бажано порадитися з лікарем і переконатися, що вона вам справді корисна.

Володимир ГУРТОВИЙ, лікар нетрадиційної медицини.

P.S.: Перед тим, як скористатися народними рецептами, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар