Назавжди з небесною вартою

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

8 січня 2024 року при виконанні бойового завдання із захисту України обірвалось життя інспектора прикордонної служби, кулеметника Віктора РЕШЕТЮКА з Дунаєвеччини. Воїну назавжди 56.

Про це повідомила голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць. Боєць загинув, отримавши травми внаслідок вибухової хвилі, біля населеного пункту Землянки Чугуївського району Харківської області.

 

Віктор Решетюк народився 18 серпня 1967 року в селі Сивороги на Дунаєвеччині. Там проживав, навчався.

 

У 1985 році був призваний на строкову службу. 3 березня 2023 року, отримавши повістку, став у стрій на захист Неньки-України.

Віктор був людиною, яка випромінювала внутрішнє світло, впевненість та спокій. Він був справжнім захисником не тільки для нас, а ще й для своїх побратимів по зброї, чоловіків, які воювали пліч-о-пліч за нашу країну та свободу.
11 січня щира молитва за спасіння душі солдата об’єднала сотні мешканців Дунаєвецької громади. Зелена хвоя, як символ вічного життя, густо встелила стежину, якою востаннє до рідного дому повернувся Герой. Востаннє відлунав сумний трикратний збройний салют за сином України, за батьком, братом, товаришем, земляком… Рідна земля Дунаєвеччини прийняла тіло свого бійця.
Важко впустити у свідомість слова «ніколи», «назавжди», але тепер Віктор Анатолійович – назавжди з небесною вартою.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар