Замість МРЕВ – сервісний центр

Нові сервісні центри МВС продовжують оновлюватися по всій країні. 13 вересня в Кам’янці-Подільському відбулося офіційне відкриття вже третього не території Хмельниччини сучасного сервісного центру МВС. Перші два вже працюють в Хмельницькому та Старокостянтинові. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров, представники національної поліції та ЗМІ. Володимир Мельниченко та Михайло Сімашкевич вручили в подарунок сервісному центру МВС комп’ютерну техніку.

Загалом сервісний центр МВС у Кам’янці-Подільському є обласним рекордсменом з виявлення транспортних засобів. З 44 розкриттів підробок номерів агрегатів авто, що відбулися за останні 7 місяців на Хмельниччині, 16 здійснили саме співробітники сервісного центру МВС. Сергій Гончаров зазначив, що за день такий центр може надавати до 100 послуг. Окрім того, тут функціонуватиме екзаменаційний клас для складання іспитів на посвідчення водія.

Відтепер кожен майбутній водій зможе скористатися відкритою інформацією на сайті Головного сервісного центру МВС для підготовки до іспиту – безкоштовно скачати тестові питання з варіантами відповідей або потренуватися у вільному доступі для складання тесту. Традиційно центр обладнаний технологічним устаткуванням як електронна черга, інформаційний бокс, планшет якості обслуговування, за допомогою якого громадяни можуть залишити відгук про роботу адміністраторів.

У регіоні також функціонує мобільний сервісний центр МВС, що регулярно курсує територією області і надає такі послуги як заміна посвідчень водія, реєстрація і перереєстрація транспортних засобів. За 5 місяців роботи мобільні сервісні центри МВС області встигли надати більше 180 послуг.

Новий центр розташовується на проспекті Грушевського, 11/2. Працює з вівторка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00, у суботу – до 16.45.

За матеріалами сайтів районної та міської ради.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар