Кам’янецькі комунальники уклали «ліву» угоду на пальне більш як на мільйон гривень

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення при проведенні одним із комунальних підприємств міської ради державних закупівель. Було встановлено, що у лютому поточного року тендерним комітетом підприємства проведено закупівлю пального на суму понад 1,1 млн грн та із переможцем відкритих торгів укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 436 тисяч літрів бензину й дизельного палива. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Водночас, після проведення тендера, всупереч нормам Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладених договорів, без будь-яких належних на те підстав між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальний обсяг пального, що планується закупити, зменшено на 800 літрів. Разом з тим, протиправно збільшили вартість за одиницю товару, в той час коли ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі й до моменту укладення додаткової угоди зменшилися.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків, за результатами розгляду позову місцевої прокуратури додаткову угоду до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів рішенням господарського суду Хмельницької області визнано недійсною.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар