ЗНАМЕНИТОСТІ, РОЗВАГИ, КОНЦЕРТИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Цьогорічна програма заходів до Дня захисту дітей досить насичена. Як повідомили чиновники Кам’янець-Подільської міської ради напередодні під час брифінгу, події розвиватимуться аж до 8 червня. Основне місце, де вони проходитимуть, це парк Героїв Євромайдану (Дитяче містечко).

Зрозуміло, що головні події відбуватимуться саме в День захисту дітей – 1 червня, але й в інші дні теж буде весело і не без цікавинок. Це різноманітні майстер-класи, вікторини, виступи, малюнки на асфальті в межах програми «Хай Сонцю і квітам всміхаються діти», мистецька благодійна акція «Діти за мир в Україні» за участю учнів дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького у сквері Гунські криниці і навіть «Концерт української музики» від київської опери в міському будинку культури 2 червня.

Другий напрям – освітньо-розважальний. Тут і інтелектуальний марафон «Ерудит», і змагання «Мега Мозок» від школи розвитку дітей «Соробан». Багато заплановано спортивних подій. Можна згадати товариську зустріч з футболу на честь чемпіона світу, Заслуженого майстра спорту України Віталія Трушева, яка пройде залежно від погоди або на мікрорайоні Черемушки, або (у випадку дощу) в ЗОШ №17. Там же, після закінчення матчу, проведуть майстер-клас з футболу. На 4 червня (початок 11.00, парк Героїв Євромайдану) запланована велогонка, а наступного дня (в той же час і на тому ж місці) легкоатлетичний забіг. Крім того, впродовж трьох днів, з 1 по 3 червня, кінофестиваль «Бруківка» о 19.00 в тому ж парку Героїв Євромайдану показуватиме дитяче кіно і мультики.

А 1 червня з дітьми переселенців і дітьми з неблагополучних сімей в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради зустрівся міський голова Михайло Посітко.

Родзинкою дійства став захід за підтримки голови Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія “Діти – дітям”, організований спільно із зірковим десантом з метою надання психологічної і соціальної допомоги дітям. В межах якого поп-зірки України не лише презентували свої виступи, а й разом з дітьми малювали плакати, розважалися. Загалом усе багатоманіття того, що планується і проходитиме в ці дні, важко вмістити в одну інформацію, бо ж ще будуть заходи в селах Кам’янець-Подільської громади та інших локаціях міста.

Тож чудового усім відпочинку, дитячого сміху та радості!

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

P.S. Низку заходів перенесено на інші дати у зв’язку з трауром, а в програмі можливі зміни.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар