У Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці віншували Перемогу з полковником у відставці Павлом Гладченком

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить Перемога. Свято Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

З нагоди  відзначення  Дня  пам’яті та примирення та 73-ї  річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці  відбувся історичний круїз «Відгомін незабутніх літ».

З метою формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, виховання поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв зустрілися із Павлом Гладченком, подільським краєзнавцем, полковником у відставці.

Доповненням до заходу стала  книжкова виставка «Пам’ять у наших серцях», оформлена бібліографом ЦРБ Юлією Воронюк . По завершенню всі охочі переглянули виставу та зробили світлину на згадку з гостем.

Підготувала: заввідділом обслуговування ЦРБ Оксана Клімова.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар