З ПЕТРОМ І І ПУТІНИМ-ОСТАННІМ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Ще з сільської шкільної парти, які ми – діти, називали «козлом» (за нею одночасно навчалось шестеро учнів), пам’ятаю і знаю, Петро І для росії «прорубав» вікно в Європу. Переконаний і вірю, що путін-останній, хто неймовірно болючими квадратними цвяхами навхрест забиває для Росії не тільки вікно в Європу, а й двері в людський цивілізований демократичний світ.

Росія з неформальним лідером путіним, як би з перепою, затяжного «бодуна» приголомшливо для українців, всього цивілізованого світу неспровоковано, безпричинно, широкомасштабно втаскалась в Україну, всім світом визнану як незалежну соборну країну, найбільшу державу Європи.

Загадуючи, путіну приснилось, що Україна з без’ядерним статусом не тільки погрожує, а й готує віроломний атомний напад на «маю магучую страну». Налякавшись страшного сну, серед ночі розпочав раніше сплановану «спеціальну операцію по демілітаризації, денацифікації бандерівської України». На підступах до Києва спричинив дикунсько-звірячі вбивства мирного населення, масові руйнування, однак отримав по зубах, провалив переможний бліцкриг, пробарабанив ударне «легендарне» військо. Повернув залишки москалів назад.
Думалось, росія протверезиться! Зробивши паузу, поповнивши живу силу, відновивши боєздатність, перегрупувавшись, був час вгамуватись, традиційно похмелитись, переспати і отямитись.

Ні! Змінивши плани і наміри, накривши всю Україну ракетними високоточними (і старими неточними) пострілами, залякуючи продовженням на сході війни за український Донбас, Харків, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одесу, несе знову масові людські жертви, до тла знищені міста і села. Це ж потрібно бачити: мільйони російськомовних біженців, переселенців. Насильницька анексія, окупація територій, спрощена паспортизація, примусова депортація ні в чому невинних людей. Блокування морських портів, вивезення зерна, використання їжі як зброї. Щось подібне в історії стосунків України і росії уже було.

Це ж треба було прагнути жити в цивілізованому, заможному світі, щоб побачити приховане, істинне обличчя «братньої-сестринської» путінської російської федерації – імперії зла.

Американські, англійські військові експерти прогнозують затяжну російсько-українську виснажливу війну за виживання. Окремі російська війська, уже не відчуваючи мотивації, деморалізовані і першими втрачають здатність наступати.

Путін уже каже: «Нас не влаштовує Київський режим, все іде за планом, ми війну ще не розпочинали». Він дурисвіт чи лише втратив розум? Тоді хто ж та російська більшість, яка його обожнює? Путінський режим стрімко торує шлях до безпуття, веде останню імперію – росію, туди, звідки уже немає вороття. Так і хочеться гукнути навздогін: «Прокинься, «п’яная, нємитая росія»!

Слава Україні!
Героям Слава!

Михайло КОЗА, член Кам’янець-Подільської районної ветеранської організації, колишній офіцер запасу.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар