ВСЕ ЩЕ РАХУЄМО

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

На ранок 28 жовтня Кам’янець-Подільська міська територіальна виборча комісія ще досі опрацьовує результати голосування виборців об’єднаної територіальної громади.

Як повідомила заступник голови міської територіальної виборчої комісії Наталія Данилишина, наразі з  опрацьованих протоколів 59 виборчих дільниць за результатами виборів у міську раду уточнюються 6 протоколів і 7 відправлено на перерахунок; з виборів міського голови – 3 уточнення і 2 перерахунки; до обласної ради – 7 уточнень та 9 перерахунків; до районної ради 6 протоколів уточнюються, а на 7 дільницях відбудуться перерахунки. Причиною такої кількості помилок у дільничних протоколах заступник голови комісії назвала нові правила проведення виборів та запізніле заповнення партіями місць у дільничних комісіях. У результаті працівники ДВК не встигли розібратися у новій виборчій системі, що призвело до безлічі помилок під час складання протоколів.

Наразі точно відомо тільки явка – 25453 виборці взяли участь у голосуванні на території Кам’янець-Подільської ОТГ – це складає приблизно 32% від усіх офіційно зареєстрованих громадян, які можуть брати участь у виборах.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар