ВОДОЛІКАРНЮ ЗРУЙНОВАНО БЕЗПІДСТАВНО

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Таких висновків дійшла комісія, створена міською владою

У вівторок відзвітувала комісія з перевірки законності проведення будівельних робіт на території КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня Кам’янець-Подільської міської ради». Предметом розгляду комітету став початок будівельних робіт компанією ПП «КАПІТАЛ-БУД СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО» на території фізіотерапевтичного корпусу, відомого у місті також як водолікарня.

За словами міського голови Михайла Посітка, одночасно зі створенням комісії він своїм розпорядженням заборонив проводити будь-які роботи, пов’язані з будівництвом на території міської лікарні. Однак на момент заборони, значна частина фізіотерапевтичного корпусу уже була знищена. Більше того, навіть станом на 18 січня працівники ПП «КАПІТАЛ-БУД СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО» вивозили звідти будівельне сміття, ігноруючи розпорядження міського голови.

Тим часом комісія взялася вивчати юридичні аспекти маніпуляцій, які відбувались на території міської водолікарні. Тут, як розповів радник з юридичних питань міського голови Дмитро Костюкович, на комісію чекав «сюрприз». Виявляється, не дивлячись на те, що земельна ділянка фізіотерапевтичного корпусу належить Кам’янець-Подільській міській раді, а Кам’янець-Подільська міська лікарня безпосередньо підпорядкована міській громаді, головний лікар згаданого закладу Олександр Чернець підписав з директором ПП «КАПІТАЛ-БУД СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО» Валерієм Каніцьким договір, згідно з яким на земельній ділянці (39 соток), що знаходиться під фізіотерапевтичним корпусом, даній компанії надається право будувати багатоповерховий житловий будинок. Також у межах цього договору передбачається демонтаж корпусу водолікарні, розмір якого складає 1245 кв.м, з передачею придатних для експлуатації матеріалів міській лікарні. Отже, за словами Дмитра Карловича, головний лікар перевищив свої повноваження, оскільки немає права у такий спосіб розпоряджатися ні будівлею водолікарні, ні земельною ділянкою під нею, а міська рада (ні попереднього скликання, ні новообрана) ніяких рішень стосовно водолікарні і земельної ділянки не приймала. «Діяльність головного лікаря одразу підпадає під дії декількох статей Кримінального кодексу України, – заявив Дмитро Костюкович. – Зокрема статі 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем) і 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)».

Тож виявивши явні порушення законодавства України при проведенні будівельних робіт на території міської лікарні, а також те, що Олександр Чернець не надав комісії усі необхідні документи та ігнорував її засідання, члени комісії рекомендували відсторонити головного лікаря від виконання ним обов’язків, а стосовно виявлених порушень звернутися до правоохоронних органів. Дісталося на горіхи і Департаменту економіки і розвитку міської ради, який ніяк не реагував на те, що відбувалося з водолікарнею. Комісія пропонує міському голові провести аудити діяльності цього підрозділу міськради.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар