ВІРУС – НЕ ЗАВАДА: У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ СВЯЩЕНИКА «ВПІЙМАЛИ» НА ЗАБОРОНЕНОМУ БОГОСЛУЖІННІ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Незважаючи на владні заборони та застереження медиків, не всі краяни ще перейнялися проблемою розповсюдження коронавірусу. Дехто продовжує нехтувати заборонами, наражаючи на небезпеку не лише себе, але й тих, хто поряд.

Прикро, що серед таких маргіналів знаходяться і священнослужителі. Так, патрульні поліцейські, у ході службового рейду, застали священика храму на вулиці Свободи у Хмельницькому за богослужінням. Втім, якби він правив у порожньому храмі, то це було би півбіди. Але священик зібрав у себе в храмі ще кілька десятків парафіян, які охоче прийшли в церкву, абсолютно наївно вважаючи, що в храмі біда їх обмине.

Поліцейські ще раз роз’яснили прихожанам, що під час карантину подібні зібрання неприпустимі.

Священику ж попередженнями відбутися не вдалося. На нього, як ініціатора забороненого зібрання, склали адмінпротокол. Тепер 35-річному святому отцю доведеться відповіти за совою легковажність відповідно до закону.

Ще одне подібне порушення поліцейські виявили біля храму на вулиці Вайсера. Але тамтешній настоятель, побачивши поліцейських, припинив службу і поспіхом покинув місце події. А поліцейські, як і в попередньому випадку, провели з парафіянами профілактичну бесіду.

Джерело: https://tv7plus.com

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар