ВЧИЛИСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Нещодавно в районі Руської брами у Старому місті відбувся міжнародний тренінг з домедичної підготовки. Захід став можливий завдяки міжнародній співпраці, яку провадить Кам’янець-Подільська районна рада. Його провели друзі нашого міста і району, польські надзвичайники, які працюють на добровільних засадах. Крім Польщі до цього добровольчого об’єднання пожежників входять ще 7 країн. Очолив делегацію польських волонтерів Павел Дембольський, який до того ж є ще й рятувальником. Чотири роки тому він допоміг врятувати працівників мідної копальні в Польщі, які опинились ізольовані на глибині декількох кілометрів.

У тренінгу взяли участь співробітники міського загону ДСНС, правоохоронці, курсанти з Харківського національного університету внутрішніх справ, що недавно переїхав до нашого міста, студенти кам’янецьких вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та їхні викладачі. Крім гостей з Польщі навчання проводили й українські спеціалісти з надання домедичної допомоги.

Усі охочі після проходження отримали сертифікати міжнародного зразка. Сам процес навчання відбувся в дружній і невимушеній обстановці. Кожен розумів важливість набути вміння першої допомоги в умовах війни і тих непередбачуваних обставин, до яких можуть призвести військові дії.

– Це не перший такий тренінг для жителів Кам’янеччини. В минулому подібне навчання, але в Польщі, проходили наші надзвичайними і миротворці, – зазначив голова Кам’янець-Подільської міської ради Михайло Сімашкевич. – Сподіваюся, що подальша така співпраця принесе взаємовигідний результат.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар