В Японії мати-одиночка ради щастя доньки наняла актора, який вже десять років виконує роль її батька

Жителька Японії розлучилася з чоловіком, коли її донька Мегумі була ще немовлям. Все було добре доти, поки дівчинка не пішла до школи. Тоді вона стала часто ставити запитання про батька, почала дратуватися з будь-якого приводу і відмовлялася ходити на заняття. Виявилося, що однокласники жорстоко дражнять дівчинку.

Аби допомогти доньці, жінка звернулася в агентство, яке надає такі незвичайні послуги – там можна винайняти фальшивих батьків чи гостей на весілля або з іншої нагоди. Там вона наняла актора, який мав удавати батька дівчинки, котрий нібито усвідомивши помилку, хоче повернутися в життя доньки.

Уже впродовж 10 років актор грає батька Мегумі. Він приходить в гості двічі на місяць, ходить з «донькою» в кіно та вітає з днем народження. За кожні такі відвідини матір платить 10 тисяч ієн (90 доларів). Заради цього жінці доводиться на всьому заощаджувати, але вона вважає, що воно того варте, оскільки її донька стала набагато щасливішою та відкритішою.

Наразі Мегумі вже перетворилася на молоду жінку, в якої теж скоро може з’явитися сім’я, але матір досі не наважилася сказати їй правду.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар