УСПІШНА МОЛОДЬ – УСПІШНА ГРОМАДА

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

– Нещодавно ми мали чудову нагоду привітати переможця другого, фінального туру обласного заочного конкурсу комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI», учня 10-го класу Орининського ліцею Артема Брунька, який попав у десятку кращих, зайнявши 7 місце із 23 претендентів, – каже директорка Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна СЛОБОДЯН, – і вручити йому подяку, подарунки та солодощі.

За словами Аліни Станіславівни, захід проводився з метою створення сприятливих умов для забезпечення творчого і духовного розвитку молоді, професійного самовизначення, розширення уявлення про світ професій, шляхи побудови успішної кар’єри та формування свідомого підходу до вибору професії. До участі в конкурсі долучилися учні 9-10 класів закладів загальної середньої освіти Кам’янець-Подільського району.

Нелегким було завдання конкурсної комісії оцінити роботи, адже всі вони були змістовні, з художньою та комп’ютерною обробкою інформації, з цікавим поданням інформації про професійну чи творчу кар’єру відомої особистості села та громади. Тож за рішенням конкурсної комісії у відбірковому, першому турі перше місце посіла презентація учня Орининського ліцею Артема Брунька про дбайливого господаря – керівника сільгосппідприємства «Гарант» Олега Володимировича Комарніцького. Саме робота Артема була представлена у фіналі обласного конкурсу.

За змістовність та рівень розкриття конкурсної теми друге місце комісія віддала презентації учня Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерія Рошевського про видатного земляка – почесного краєзнавця України Валерія Степановича Степанкова. І третє місце  за естетичне оформлення та якість ілюстрацій, отримала презентація учениці Жванецького ліцею Марії Іванашко з розповіддю про голову Жванецької громади Тетяну Володимирівну Криворучко.

– Неабияку наполегливість продемонстрували учні шкіл Гуменецької, Орининської, Жванецької, Староушицької територіальних громад, – коментує подію директорка. – Тож щиро вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу і дякуємо за участь у проекті.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар