У НОВИЙ РІК З НОВИМИ ДОБРИМИ СПРАВАМИ ТА ПОЗИТИВОМ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Команда благодійного фонду «МіСт» імені Михайла Савенка» незмінно зустрічає Новий рік виключно новими добрими справами, бо відомо, що як його зустрінеш, так і проведеш.

Протягом передноворічних та новорічних свят дві двадцятитонні «вантажівки добра», долаючи сотні кілометрів, доставили чотирьом з наших 16 підшефних закладів на Хмельниччині благодійну допомогу у вигляді замовлених ними необхідних будівельних матеріалів та обладнання.
Одна вантажівка прибула в Кам’янець-Подільський з керамічною облицювальною плиткою відомих європейських брендів, яку отримали Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (на загальну суму 161 тис.грн), Кам’янець-Подільський ДНЗ №17 «Світлячок» (на 95 тис.грн), Кам’янець-Подільський навчально-реабілітаційний центр (на 75 тис.грн).

Інша «вантажівка добра», також з керамічною облицювальною плиткою, в рамках нашої кооперації і тісної співпраці між членами Асоціації благодійників України поїхала до наших давніх львівських партнерів з установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» (буде використана для потреб міської дитячої клінічної лікарні та інших неприбуткових організацій гуманітарного напрямку Львова). Загалом, у Кам’янець-Подільський та Львів було передано 1400 кв.м. керамічної облицювальної плитки відомих європейських брендів. Крім цього, 4 садово-паркові лавки передано в Лісоводський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів. Таким чином, лише з початку пандемії фондом в наші підшефні заклади Хмельниччини передано вже 100 таких лавок, що роблять набагато комфортнішим відпочинок їхніх мешканців та вихованців на свіжому повітрі.

Також на цьому тижні фонд передав у Кам’янець-Подільську районну лікарню 4 стаціонарні знезаражуючі аерозольні бокси (від початку пандемії нами було передано 6 боксів у медичні заклади Кам’янець-Подільського району, 4 – в установи Кам’янця-Подільського, 1 – в Лісоводський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, ще 3 – в медичні заклади Києва).

Лише протягом 30 днів, починаючи з Дня Святого Миколая, фондом було відвантажено благодійної допомоги на загальну суму 915 тис.грн.
Окремо, користуючись нагодою та враховуючи велику кількість звернень до нас про допомогу, змушений нагадати про те, що наш благодійний фонд взагалі не збирає та не акумулює на своєму рахунку будь-які грошові кошти, і відповідно ми нікому і ніколи не допомагаємо грошима.
Наша допомога здійснюється виключно у матеріальній формі і в основному за власний рахунок мого друга та засновника нашого благодійного фонду Дмитра Савенка, і лише 16-ти підшефним закладам та благодійним партнерам нашого фонду з урахуванням їх фактичних нагальних потреб (які, до речі, ретельно вивчаються!). Також в окремих випадках ця допомога надається за рахунок друзів, які розділяють наші погляди на благодійність, бо ж на нашу, спільну з ними думку, реальні зміни в нашій державі можливо розпочнуться лише тоді, коли кількість тих українців, які будуть запитувати себе: «А що ж саме я зробив для держави?», значно перевищить кількість тих, хто питає: «А що ж саме держава зробила для мене?».

Також, окрім переданої благодійної допомоги, у рамках нашого благодійного проекту, направленого на підтримку музейних закладів та відомих митців України в непростих умовах сьогодення, наш фонд, починаючи з 17 грудня 2020 року, організував і проводить у Києві в Музеї української діаспори першу спільну (до участі долучилися наші почесні волонтери) художню виставку «ВІТЕР.ГАЙДАМАКА.КУЩ.МіСт» (живопис, скульптура). Меценатом цієї яскравої мистецької події, яка продовжиться до кінця березня 2021 року, став також Дмитро Савенко.
Є у Дмитра давній улюблений вислів: «У цьому світі точно зміниться лише те, що ти сам власноруч зможеш змінити!», з яким я повністю згоден і який багато в чому є нашим дороговказом.

І наостанок хочу зазначити від себе: якщо займаєшся добрими справами, зовсім необов’язково кудись балотуватись або прагнути обіймати якісь посади. Ми, наприклад, вже рівно 10 років, не зважаючи на чергові вибори, спокійно займаємося добротворенням, до чого й усіх запрошуємо. Ну а добру, як і позитиву, звісно, завжди бути!

Сергій ІСАЄНКО, президент благодійного фонду «МіСт» імені Михайла Савенка».

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар