ТРЕТЯ СПРОБА ВИЯВИЛАСЯ ТАКОЖ НЕВДАЛОЮ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вже вкотре 27 сесія Кам’янець-Подільської міської ради не змогла розпочати свою роботу. Так сталося і 21 березня. Це вже третя спроба. Першого разу засідання було відкладене міським головою Михайлом Посітком, за його словами, щоб депутати змогли належно опрацювати питання на комісіях. На думку очільника міста, постійні комісії міськради не виконали своє завдання стосовно підготовки їх до сесії. Нагадаємо, тоді (2 березня) таке відтермінування викликало обурення в депутатів від опозиції з об’єднання «Ми Кам’янчани». На їх думку, міська влада навмисно затягувала відкриття 27 сесії, аби уникнути розгляду незручних для себе питань. І пообіцяли в подальшому не голосувати, допоки у порядку денному не будуть питання обрання секретаря міськради, членів виконкому і старост.

Наступного разу, після повторного проходження питань 27 сесії через постійні комісії, засідання було заплановано на 16 березня. Депутати зібралися в сесійній залі, і їх, за словами Михайла Посітка, було достатньо для того, щоб розпочати роботу. Однак зареєструвалося тільки 11 міських обранців. Інші представники опозиції хоч і були в залі, відмовились це робити. Міський голова оголосив перерву і запросив у дорадчу кімнату присутніх голів і представників фракцій. Проте це не допомогло, і Михайло Посітко змушений був розпустити депутатів та призначити засідання на інший час. А тим часом, під час перерви, стався конфлікт між опозиційними депутатами і прихильниками ВО «Свобода», які вимагали розпочати роботу та розглянути перш за все питання,  що стосуються фінансування військових.

У вівторок ситуація була схожою. Але без конфліктів. Незгідні з міським головою депутати просто не прийшли на засідання. Табло реєстрації висвітлило тільки 17 присутніх. Михайло Посітко закликав на консультації голів і представників фракцій, аби спільно викликати відсутніх депутатів, щоб отримати кворум і мати змогу розпочати засідання. На жаль, цього не вдалося зробити, тому міський голова через деякий час знову оголосив перерву, тепер уже до четверга, 23 березня.

У міській раді наголошують на важливості питань, які виносяться на 27 сесію.

Через неможливість провести засідання «зависло» більше 3,5 млн грн на різні соціальні допомоги, кажуть там.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар