НОВОРІЧНІ ЗУСТРІЧІ У ТАТРАХ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Кам’янець-Подільський – місто обдарованих дітей, неодноразових призерів та лауреатів гідних премій не лише у сфері науки чи спорту, але й у культурницьких проектах, включаючи вокалістів й хореографів.

Так, нещодавно зразковий дитячий театр пісні «Любава» (керівник Любов Мартинюк, директор Анна Касапчук ДМШ ім. Ф.Ганіцького), зразковий вокальний ансамбль «Усмішка» (керівник Олена Гнатюк, директор МДШМ Олеся Королюк) та народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» (керівник Алла Пащенко, директор ЦДТ Ткачук О.В.) за запрошенням Центру культури міста Новий Тарг взяли участь у культурному обміні «Новорічні зустрічі у Татрах-2023», що проходив у польських містах Поронін, Новий Тарг та Закопане.

Творчий обмін відбувався між Литвою, Польщею та Україною, де наша молодь презентувала свої таланти, представляючи культуру рідного краю. В результаті вдалося набути не тільки нових вражень від подорожі та емоційної наснаги на подальший розвиток, а й відкрилися нові знайомства, налагодження добрих взаємин з учасниками інших країн, творче партнерство, обмін досвідом та дружні стосунки.

«Емоції – найкращі! Запам’ятались моменти від першої хвилини до завершення обміну, також теплий прийом, екскурсії, дружня атмосфера, спогади, котрі завжди грітимуть нас, як та мотивація до нових сходинок та знайомств. Це був неймовірний досвід, – ділиться Олена Гнатюк, керівник зразкового вокального ансамблю «Усмішка» – У свою чергу друзі-партнери побажали Перемоги нашій Україні, що є невимовно цінним для нас зараз».

Діана МАКАРОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар