СПРАВЖНІСІНЬКЕ ПЕКЛО

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

«Йому би ще тільки будувати своє життя, народжувати й виховувати дітей, творити добрі справи для людей, для своєї Батьківщини. Та Павло ГЕЛЕВЕРЯ пішов захищати свою землю, свій рід, свою Україну. І героїчно робив це до останнього дня свого короткого життя», – йдеться у повідомленні Орининської сільської ради. Війна забрала життя ще одного 19-річного українського захисника, жителя міста Золоте, що на Луганщині, який загинув у боях під Бахмутом.
Павло виріс у звичайній українській сім’ї, де, крім нього, у родині виховувалося ще двійко братів: старший – 21-річний Сергій (нині боронить рідну землю на Лисичанському напрямку) та молодший – 14-річний Єгор. У 2022 році родина змушена була із Золотого переїхати на Кам’янеччину, де знайшла прихисток в Заліссі Першому.

– Ми до останнього сподівалися, що нас лихо омине, не хотіли покидати домівку. Однак коли внаслідок ворожого обстрілу згоріло наше житло, змушені були вирушати в нікуди, – з болем пригадує матір Ольга Ярославівна. – Сини у мене дуже дружні і роботящі. Ось і Павло майже відразу по приїзду не став байдикувати, а знайшов роботу на одному із місцевих підприємств. Це була неабияка підмога для родини.

Мобілізували Павла Гелеверю в березні цього року. І так сталося, що після короткої військової підготовки він відразу потрапив у справжнісіньке пекло – під Бахмут.

– Син останні рази, коли виходив на зв’язок зі мною чи з братами, – плачучи розповідає пані Ольга, – прощався з нами, казав, що, мабуть, йому живим звідти не вийти. На жаль, так і сталося.

Клята війна забрала молоде життя 19-річного Героя. Болісно щемить серце матері, стискаються скули у рідних братів – їм ніщо не замінить болючу втрату.

Низько схиляємо голови у скорботі. Спасибі тобі, відважний Воїне, від усіх нас за захист, за наше світле завтра!

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар