РОБОТУ РОЗПОЧАЛИ ІЗ ЗАПІЗНЕННЯМІ ОДРАЗУ ОГОЛОСИЛИ ПЕРЕРВУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У четвер, 18 серпня, відбулося засідання 16 сесії Кам’янець-Подільської районної ради. На жаль, хоч сесію відкрили, але депутати фактично так і не змогли приступити до роботи. Причина – відсутність достатньої кількості районних обранців для продуктивного голосування.

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ВАМ, НАШІ МУЖНІ ГЕРОЇ

Перед початком засідання в сесійному залі відбулася урочиста і водночас сумна подія. Родичам трьох загиблих військовослужбовців з Кам’янеччини вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Ці високі відзнаки отримали посмертно 23-річний Євгеній Висльовський з Нової Гути (Новоушицька громада), 22-річний Богдан Олексійчук з Тарасівки (Слобідсько-Кульчієвецька громада) і 28-річний Олександр Зверев з Кам’янця-Подільського. Їхнє життя так раптово обірвалося, наче спалах зірки. Але вони мріяли про перемогу і вважали за обов’язок боротися за мирне майбутнє України.

КВОРУМ ЗІБРАЛИ

Очікуючи більшої кількості депутатів, (адже в сесійній залі був тільки 21 народний обранець з необхідних 22), голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич запропонував спочатку, як і було заплановано, нагородити відзнаками і почесними грамотами з нагоди Дня Незалежності кращих представників Кам’янеччини.

Однак після урочистостей цифра на табло не змінилася, і заступник голови райради Микола Жоган оголосив перерву на 15 хвилин для консультації з головами фракцій. Та затягнулася вона більш як на годину. Із появою депутата від фракції ВО «Свобода» Володимира Постового вдалося розпочати засідання з 22 мінімально необхідними для роботи сесії народними обранцями. Та цієї кількості депутатів виявилося замало, аби ефективно розглянути всі питання порядку денного.

ЗА ВІДЗНАКИ ПРОГОЛОСУВАЛИ

Напередодні Дня Незалежності України депутати районної ради прийняли рішення про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги» мерів польських міст Дзвола Вєслава Дияха і Тарнава-Подгурна Тадеуша Чайки. Михайло Сімашкевич пояснив, що керівництво і мешканці цих міст дуже багато допомогли і допомагають нашому місту і району, а особливо після початку повномасштабної війни. Зокрема гміна Тарнава-Подгурна передала районній раді в якості гуманітарної допомоги 7 спецавтомобілів. Також депутати підтримали аналогічне рішення за присвоєння найвищого звання Кам’янеччини голові Кам’янець-Подільської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України Василю Добровольському і голові Гуменецької сільської ради Інні Абдулкадировій.

Щодо розгляду інших питань порядку денного, то їх перенесли на наступне засідання.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар